01 Aprīlis 2023 @ 19:18
 
kaut arī seriālu the vampire chronicles es tā arī nesagaidīju, tomēr izrādās, ka ir tādas annas raisas mayfair witches, ko es ieraudzīju vispār pilnīgi, pilnīgi nejauši un kas, acīmredzot, ir balstīta uz the witching hour. vispār viņas stāsti noslēpti aiz diezgan pabriesmīgiem vākiem, bet velti.
 
 
01 Aprīlis 2023 @ 18:49
 
Ieraugu, ka man ir uzdāvināts marcipāns
Pirmā doma neizsakāmi priecīgs "oooo marcipāns nevienam citam no tiem, kam es varētu gribēt iedot, negaršo marcipāns, cik jauki, man ir marcipāns"

Otrā doma: ???
 
 
01 Aprīlis 2023 @ 18:05
nu, kolosāli, labvakar  
pa radio skan "Eglīte mirdz"
 
 
01 Aprīlis 2023 @ 12:32
 
mums te ir viena kafejnīca, kura vienīgā vispār piedāvā tādu "ķīnas asi skābo zupu". tur ir olas, vista, šitaki vai šampinjoni, nevaru saprast, un tas viss planē tādā kā želatīnveidīgā masā, bet cik es sapratu, tas ir panākts ar kukurūzas cietes palīdzību. ļoti garšīgi. anyways, tā kafejnīca pastāvīgi brīvdienās taisa banketus un es vispār vairs neatceros, kad pēdējo reizi tur nebūtu bijis bankets, un viņi pat neizsniedz līdzņemšanai tajā laikā, un šodien atkal zvanu, un atkal bankets. ffs!
 
 
01 Aprīlis 2023 @ 12:18
 
Vai downtown tiešām ir pilsētas centrs?
 
 
01 Aprīlis 2023 @ 11:33
 

Any sufficiently advanced stupidity is indistinguishable from malice.

 
 
01 Aprīlis 2023 @ 09:27
Kiberdrošība  
Draugam piesities kibervajātājs, kurš vajā arī ikvienu, kurš draugam cenšas palīdzēt, jo kā citādi lai izolē un zamočī sorķīrā. Vajag aizdrīvēt visus caurumus, pa kuriem vajātājs tiek iekšā (datorā, telefonā, kur sabotē visas aktivitātes: darba, darba meklējumu, sociālās (kuras nomazina līdz nullei), interešu utt.

Jautājums:
Kā nodrošināties pret vajātāju (no kiberdrošības viedokļa)? Ja draugs mainītu paroles visiem kontiem, vajātājs gan jau tās kaut kā noskatītos - viņš visu redz (psihdakterus nepiedāvāt, draugs vēl domā stratēģiju). Piemēram, factory resets telefonam nepalīdzēja. Datoram arī nepalīdzēs? Ir jēga izdzēst visus failus, spēles, visus darba failus, visu visu? Ir jēga taisīt visu jaunu - e-pasta adreses utt? Ja draugs to visu izdarīs, bet netīšām atstās vai uztaisīs kādu vienu caurumu, visas pūles vējā. Kas būtu šie potenciāli bīstamie caurumi?

Paldies par ieteikumiem!
 
 
31 Marts 2023 @ 17:18
 
Pasaules čempionātu daiļslidošanā skatos tik lēnām, ka tikai šodien uzzināju, ka Itālijas sportistu trenē krievu cilvēkēdāja Tutberidze.
Pats Daniels Grassls to nokomentējis, ka "sports nav politika" un "esmu pārliecināts, ka viņai ar Valijevas dopinga skandālu nav nekāda sakara".
Interneti, protams, uzsprāga spriedelējumos, vai viņš tiešam ir dumš vai tikai izliekas.
title or description
 
 
31 Marts 2023 @ 20:42
---  
"It is normal practice for ordinary or low-income families to approach a wealthy family that has already scheduled a cremation and ask if they may be included or join in the ceremony."
 
 
31 Marts 2023 @ 14:34
if at first you succeed, then failure is just around the corner  
Kad tu esi sev stāstījis, ka tāpat mosties ap 7iem, līdz ar to jābeidz šī augšnakšņošana, un beidzot gājis gulēt laicīgi, novārtījies gultā no 23iem līdz 02iem, un beidzot vari aizmigt ap 3iem.


 
 
30 Marts 2023 @ 19:09
 
Man ir jauns plašu atskaņotājs. Ne tā kā no veikala jauns, bet nopirku vintāžas komplektu. Kas nozīmē arī to, ka jāsaved otrs komplekts kārtībā, lai būtu ko piedāvāt kādam jaunam plašu atskaņošanas entuziastam.

Un lai notestētu atskaņotāju pirms iegādes, man bija sagatavotas četras plates, un četras dziesmas no tām. Jāsaka gan, ka šoreiz jau pēc Nine Inch Nails bija skaidrs, ka jāpērk.

saraksts )
Tags:
 
 
30 Marts 2023 @ 19:23
 
nopirku Feminist Killjoy Handbook, plānoju labi pavadīt vakaru
 
 
30 Marts 2023 @ 18:49
 
Esmu iesaistījies apkaimju futbola turnīra Grīziņkalna futbola komandā. Futbolu es spēlēju, savas dienas pārsvarā pavadu Grīziņkalnā - šķiet visai loģiski. Es vienīgi vienmēr aizmirstu par cilvēcisko faktoru. Lai gan jāatzīst, ka ideja veidot Rīgas apkaimju futbolu turnīru principā ir par cilvēcisko faktoru. Bet tas grupas čats mani nejēgā kaitina. Iespējams tam ir sakars ar to, ka tas atgādina darba komunikācijas absurdo nespēju fokusēties uz problēmu. Un futbols nav tik sarežģīta lieta - spēlēt gribētāji noorganizē laukumu, formas, bumbu, laiku, un dodas spēlēt. Nu neinteresē man komandas biedru likstas ar sastrēgumiem, vai cik grūtā grupā mēs tiksim. Ja es gribētu kāpt uz pjedestāla, es drošvien izvēlētos citu sporta veidu.

https://youtu.be/QjL7D33xpS4
 
 
30 Marts 2023 @ 14:44
Ko ārsti tev nestāsta  
Ir diezgan viegli sākt domāt par konspirācijas teorijām, kad klausies par Ķīnas līdera vizīti pie VVP.

Piemēram, nebūšu tik izbrīnīts kā gribētos, ja izrādīsies, ka Putins ir personiski pārdevies Ķīnai un būtībā šobrīd realizē tās ilgtermiņa mērķus Krievijā.

1. Jo, skaties kā gribi, Ķīnas problēma #1 ir demogrāfija. Gadu desmiti ar viena bērna politiku *kopā* ar ļoti izteiktu puiku kultu, kad bija tik svarīgi, lai tas viens bērns būtu vīrietis, noveda pie ļoti kroplām situācijām un, cik lasīts, pat nemaz ne tik retiem abortu vai par zīdaiņu slepkavības gadījumiem.

Rezultātā Ķīnā šobrīd ir katastrofāls sieviešu trūkums -- īpaši reproduktīvajā vecumā. To jebkurā gadījumā nevar atrisināt pāris gadu laikā, bet no kurienes tam vispār radīsies risinājums?

Un te mums ir Krievija, kurā jau tā bija zināms sieviešu procents lielāks nekā vīriešu, un tagad, ar katru Putina kara lēmumu šis procents kļūst arvien lielākas.

Pie tam, it īpaši nabadzīgajos reģionos, kur cilvēkiem dzīvot vienam ir vēl sarežģītāk.

Nebūšu izbrīnīts, ja tuvākajos 5 gados vai nu pastiprināsies ķīniešu emigrācija uz šiem rajoniem (jo ģimenes radīšana Ķīnā tiešām esot liela problēma), vai arī būs kaudze ar sludinājumiem par to, lai sievietes pārceļas uz Ķīnu, ar garantētu vīru. 🤷‍♂️

2. Nu, un Putina vēlmē izvietot atomieročus Baltkrievijā, neuzdotais jautājums ir -- no kurienes šī ieroči tiks pārcelti?

Ja no robežas ar Ķīnu, viens pluspunktiņš konspirācijas teorijām.
 
 
30 Marts 2023 @ 13:00
 
nevaru nepamanīt to, ka, kopš ikgadējā novērtējuma sarunā pateicu priekšniekam atklāti visu, ko domāju par viņa vadības stilu (nu ne jau tā kā to dara LV, bet caur konstruktīviem ieteikumiem, un runājot pat sevi; "man pietrūkst kolektīvas diskusijas par procesu uzlabošanu" "tā man būtu vislabākā apmācība un motivācija"), esmu sākusi atvērties kolēģiem, ar viņiem sarunāties un pat pajokoties, nesēžu vairs kā rūgumpods domājot ka visi ir normīši, konformisti un lohi, un, kas to zina, varbūt ka pat pienāks brīdis, kad aiziešu ar kādu pusdienās. principā tā intervija, kuras mērķis bija it kā novērtēt mani, beigās izvērsās par manu monologa recenziju viņa nodaļas darbam pusstundas garumā. es tomēr neko nenožēloju.
 
 
30 Marts 2023 @ 12:57
 
vairāk mums šādu kristīgu domātāju, lūdzu
https://www.delfi.lv/news/versijas/aidis-tomsons-ticibas-nedziedinama-trauma.d?id=55379152
 
 
29 Marts 2023 @ 20:21
 
Es tagad būšu annoying gīks, kas visu laiku runā par platēm, bet hey - I like it, and that's why I'm doing all of this.

Kādreiz diskos taisīja tā saucamos "hidden track". Tas ir tas pēdējais treks kompaktdiskā, kur ir salipinātas divas dziesmas, kas ir atdalītas ar kaut kādu klusuma periodu, un pēdējā dziesma pirmajā klausīšanās reizē nāk kā pārsteigums, un bieži nav arī minēta uz diska vāciņa. Neesmu baigi piedzīvojis legālo kasešu periodu, bet pieņemu, ka kasetēs varēja būt līdzīgs fenomens. Gorillaz savā debijas platē ir izdomājuši vēl interesantāku gājienu - pārlecošu celiņu pimrs Clint Eastwood remiksa... refiksa... whatever kādā vārdā viņi to sauc. Kas nozīmē, lai noklausītos šo dziesmu, ir manuāli stailuss jāpārliek uz šo pēdējo dziesmu. Tur ir zināms kaitinošs elements, jo reāli besī tās reizes, kad stailuss (varu derēt, ka tam ir vārds latviski) automātiski neaiziet atpakaļ uz sākumu, un čarkst tik ilgi, kamēr viņu ar roku nenoliek atpakaļ. Īstie manuālo atskaņotāju snobi, protams, par šo uz mani paskatītos... snobiski. Bet šis pārlecošais celiņš noteikti ir mazāk kaitinošs kā disku "hidden track", un tur ir zināms prikols faktā, ka remiskētā versija netiek automātiski nospēlēta.
 
 
29 Marts 2023 @ 13:47
 
man ir students, kurš vārdu "haoss" raksta kā "hauss"

my life is now complete, i can die happy
 
 
29 Marts 2023 @ 12:54
2023  
think I have solved it: if biological sex (male/female) isn't gender(men/women), to avoid all the issues around changing rooms, sports and so on, why not make sure the changing rooms/sports are named 'male/female' and not 'men's/women's'? If you want to be inclusive, you could have male/female/men's/women's changing rooms, sports and so on - that way you could enable male/female women in the 'Ladies (Women's)' and male/female men in the 'Gents (Men's)'. You just couldn't get male women in the 'Female's' and female men in the 'Male's'.

Something like that.

Latvisiki buutu "sieviešu dzimtes tualete', kas ir mazliet neveikls, bet vismaz..
 
 
29 Marts 2023 @ 08:25
vt  
vienkārši trīskārši

https://neatkariga.nra.lv/ekonomika/409864-pensiju-piramida-bruk-no-visiem-sturiem

/hipotekārais kredīts, iemaksas privātā pensiju fondā, uzņēmuma akciju piedāvājuma izmantošana.
//interesanti, kas no tā izrādīsies bijis izdevīgākais pēc 15 gadiem.

jautrībai:
https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/409859-baltadainiem-sprinteriem-jasaisina-100-metru-distance-par-pieciem-bet-aziatiem-par-astoniem-metriem?