28 Maijs 2022 @ 00:29
 
Ja vēl neesat redzējuši Yellowstone, tad marš, skatīties
Tags:
 
 
27 Maijs 2022 @ 22:50
Par mietpilsonisko  
Uz vispārējā šausmu fona, lūdzu, parunāsim par mietpilsonisko. Par aizkariem un aizkaru stangām. Lieta tāda, ka neko nejēdzu no aizkariem. Līziņai visu bērnību bija putekļu alerģija, tāpēc pazīstu tikai žalūzijas. In tagad ir tā, ka man ir 4 pliki logi. Kaut kā man nepatīk tās sliedes, patīk vecmodīgās aizkaru stangas un riņķi. Vai tas sksitās ļoti slikti un Eiropā un labākajos Filadelfijas namos tā nenēsā? Varbūt jums ir kas iesakāms noslēpumainajā aizkaru pasaulē, ak,mīļā draudze?
 
 
27 Maijs 2022 @ 19:48
 
The crowd on the street walks slowly, don't mind the rain
Lovers hold hands to numb the pain
Gripping tightly to something that they will never own
And those by themselves by choice or by some reward
No mistakes only now you're bored
This is the time of your life but you just can't tell
 
 
 
Mūzika: She Wants Revenge - These Things
 
 
27 Maijs 2022 @ 12:35
īsa pamācība  
kā efektīvi izbeigt desmit gadu draudzību: atļauj "draugam" izīrēt apartamentus savā menedžējamajā iestādē, bet neatļauj izmantot draudzību kā pamatu, lai lietas darītu kā viņš vēlas, nevis, kā ir atļauts. protams, ka var visādas atkāpes veikt un tā, bet kad pa lielam palūdz - lūdzu respektē, ka šī ir mana darba vieta un tu nevari kačāt savas pravas, jo ir arī noteikumi, kuriem tu piekriti, parakstot līgumu - tad uzmet lūpu un palūdz "distanci" mūsu draudzībā.
ahujeķ.
 
 
27 Maijs 2022 @ 12:05
 
draudziņš viens ir ievācies dzīvot manā menedžējamajā tornī. bet, man šķiet, ka drīdz notiks sekojošais - vai nu / vai nu, vai arī viss kopā:
- izbeigsies mūsu draudzība, jo uz galvas es sev kāpt neļauju un nepadodos spiedienam;
- es viņa īres līgumu lauzīšu un ar viena mēneša brīdinājumu izmetīšu nafig no šejienes;

es, piemēram, naivi cerēju, ka viņš tomēr sapratīs, ka šī ir mana darba vieta un noteikumus šeit diktēju es, nevis viņš. bet, izskatās, ka pēc desmit gadu draugu būšnas, neko cilvēks par manu raksturu nav sapratis. žēl.
 
 
 
27 Maijs 2022 @ 10:29
 
iniciāla osteoartroze! wtf?!
 
 
27 Maijs 2022 @ 09:20
 
kāds kaimiņu čatā ierakstīja, ka fasādes korpusā starp 2. un 3. stāvu sēž žurka. Ingmārs aiznesa žurkai Kentonu, bet viņam palika žēl.

Tags:
 
 
26 Maijs 2022 @ 11:16
 
Iesakiet, lūdzu, pēc pieredzes, foršu mājiņu Latvijas laukos, vēlams pie ūdens un ar iespēju palaivot, uz pāris dienām pirms Jāņiem. Gribas mieru, klusumu, privātumu- lasīt, atpūsties varbūt filmas paskatīties. Vēlams viesnīcas vai airbnb tipa. Internetā skatos jau, bet gribas personīgus ieteikumus. Der jebkurā Latvijas pusē. Paldies!
 
 
26 Maijs 2022 @ 17:39
 
OMG, es ieraudzīju dzīvokli, un gribu pārvākties jau vakar. Will have to sleep on it.
 
 
26 Maijs 2022 @ 17:01
 
Iedomājieties, cik daudzkārt labāka būtu pasaule, ja mēs censtos izturēties pret cilvēkiem apmēram tā, kā diezgan pašsaprotami uztveram par "pareizu" izturēties pret vietām: aizejot censties atstāt to vismaz tikpat skaistu, tīru un vilinošu kā redzējām atnākot, vai varbūt pat izdarīt tā, lai nākamajam pēc mums tur būtu labāk, ērtāk un patīkamāk būt. Bet nē, no cilvēkiem mēs aizejam, atstājot aiz sevis tādu postažu un drazu, ka pēc tam mēnešiem nevienu citu nevar iekšā aicināt, jo miskaste taču, un arī negribas, jo nu ugh.
 
 
26 Maijs 2022 @ 16:38
Easy To Love  
https://youtu.be/U05lnddyWFg
Tags: ,
 
 
26 Maijs 2022 @ 10:59
maijs  
labajās ziņās: vakar atgriezās svīres
sliktajās ziņās: vakar atgriezās odi
 
 
26 Maijs 2022 @ 10:41
 
cik pretīgi
 
 
26 Maijs 2022 @ 10:24
 
Ja te kāds vāra buljonus saldēšanai, kur jūs tos lejat, vai parastie zipmaisiņi der? vai gaļas atgriezumus arī tur metat? vai garšvielas liekat saldējamam produktam vai pēc tam zupai?
(pašlaik uz plīts vārās atgaļoti kauli no diviem āžiem)
 
 
26 Maijs 2022 @ 09:31
 
Nekad nenogaliniet lāci ar mazo virtuves nazi. Pēc tam var būt grūti atkārtoti aizmigt.
Tags:
 
 
25 Maijs 2022 @ 23:19
 
 
 
25 Maijs 2022 @ 18:53
 
Mani treneris mēģināja izaicināt līdz Jāņiem nelietot alkoholu. Lai gan nosacīti es to daru, es tomēr teicu, ka neesmu gatavs sociālai pašnāvībai, un tā līdz nullītei nogriest alu es tomēr negribētu. Savukār šodien šrinks mani izaicināja līdz rudenim nelietot attiecības. Viena vienīga atturība viņiem galvā. Gandrīz vai kā vecā anekdotē, kur gruzīnam jautā, vai viņš būtu gatavs atdot dzīvību par partiju. Protams, ka atdotu, jo ja partijas vārdā jāatsakās no visa labāk, kāda vairs tā par dzīvi?
 
 
25 Maijs 2022 @ 16:29
 
šodien vadīju veselas divas praktiskās mācības evakuācijā un ugunsgrēka dzēšanā. pirmajās izmantoju arī dūmus. sadūmoju gaiteni tā, lai galvenā izeja būtu ciet un vajadzētu evakuēties pa rezerves izeju. nu, lai neliels action ir, vai ne. ieskanas trauksmes signalizācija, cilvēki sāk kustēties, un ko tu domājies, tikai 5 cilvēki aizgāja uz rezerves izeju, pārējie dūra cauri dūmiem. nu, toties tagad man ir, ko pastāstīt - kā nevajag rīkoties.
 
 
25 Maijs 2022 @ 14:31
 
Atcerējos epizodi Nemierā, kur man pajauns džeks, metālists, pajautāja, vai es esmu gejs. Atbildēju, ka neesmu, bet galvā kādu brīdi uzkāros uz jautājuma, kāda bija viņa domu ķēdīte. Pirms tam viņš uzsvērti stāstīja, kā Valterā un Grapā esot dejojis ar meitenēm. Pietiekami uzsvērti, lai es pie sevis nodomātu - jā, labi, mēs sapratēm, tu dejoji ar meitenēm, un turpināju māt ar galvu, un neko neteicu. Bet ko es sacināju par viņa jautājumu, ka es nejutos aizvainots par šo jautājumu. Nezinu gan, kā es būtu juties, ja es tomēr būtu.

Anyway, kāpēc es šo atcerējos. Viņš pirms kādām trijām nedēļām bija izšķiries. Es tur mazliet patēloju pieaugušo, ka it's alright, I'm going through same shit, bet ātri sapratu, ka nekāda saruna par šo tēmu mums nevarēs izveidoties. Tāpēc instead gājām dejot ar meitenēm.

Bet ja godīgi, man laikam gribētos par to ar kādu parunāties, un visdrīzāk ar kādu, kurš šim visam ir gādijs cauri nesen, vai pat turpina ar to vēl dīlot. Protams, lai viņam būt mazliet vairāk gadu, un viņš nebūtu metālists, lai man piedod metālisti.