21 Maijs 2018 @ 19:27
Jautāju, vai kāds negrib darbu :)  
nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droži zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)
 
 
21 Maijs 2018 @ 18:33
man jau labāk patīk balets...  
BB jostu eksāmenu nokārtoja ļ.labi - ne tikai ieraksts kluba pasē, bet arī sertifikāts kaut kāds par max punktu skaitu.
Neko nesapratu, viss korejiski, visi šņāc, spirinās un iebrēcās.
Jāsastrādā šodien vēl nesastrādātais.
 
 
21 Maijs 2018 @ 15:59
 
Brīžiem pārņem sajūta, ka man tiešām maksā par skatīšanos uz spineri. Nu tik tālu jau, ka nākamajā darba intervijā, kur man jautās, what were my day to day duties, atbildēšu ar kaut ko, ka skatīties spineri. Vai nu es nomiršu, nejauši nokļūšu kaut kādā reliģiskajā huiņā, kur man prasīs, ko es ar savu dzīvi darīju, atbildēšu ar to, ka skatījos spineri.
Tas nekad nebeigsies. Tāpat kā urbšana un netīrie trauki.
Tags: ,
 
 
21 Maijs 2018 @ 16:36
Šodien man ir  
Krekls ar jūras smaržu.
Tags:
 
 
21 Maijs 2018 @ 16:08
 
Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
Kādas atsauksmes?
 
 
21 Maijs 2018 @ 15:40
 
Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)
 
 
21 Maijs 2018 @ 15:19
 
Īstenojušās ekspektācijas (links uz rakstu). Tā kā tīņiem tik mīļās saundklaud repa zvaigznes savās lirikās bieži piesauc nomierinošo medikamentu alprazolam, ko parasti izraksta mammām un omītēm, nav brīnums, ka tīņiem šī substance sāks likties pievilcīga. Katrai paaudzei savi teicēji, kuri promotē noteiktu vielu. Deviņdesmitajos tas bija heroīns, pēc tam sazin kas, tagad ksanīts.
 
 
21 Maijs 2018 @ 15:01
negatīvisms  
Mēģināju skatīties televīziju – nu nē, paldies, pārāk daudz negatīvisma.
 
 
21 Maijs 2018 @ 13:57
 
9 minūtes Nurburgringā īsumā )
 
 
21 Maijs 2018 @ 13:36
 
It’s easy to be “in tune with ones feelings” if one mainly feels grumpy. More amused or less amused, but grumpy.

Vispār cibas starptautiskā festivāla orgkomiteja vadīja svētdienu kāpjot kalnā, pastaigājoties pa nekurieni, kāpjot no kalna lejā, lai secinātu, ka nekurienē kaut kā šķita omulīgāk. Izķērām arī EtF, aizgājām gar upi uz hipiju vietu.

Vēl augstākminētā orgkomiteja visu laiku ģenerē biznesa idejas un ar skumjām secina, ka tās laikam būs grūti monetizēt pietiekamos apjomos. Nu piemēram, vakar tika secināts, ka visos ķiņos no portāliem lien ārā tikai nepatīkams viss kaut kas. Tad nu man radās ģeniālā ideja, ka jātaisa ķinis, kurā no portāla lien ārā kaut kas patīkams. VZ gan korekti aplauza ar to, ka diez vai izdosies ar to nopelnīt visu pasaules naudu, jo gan jau, ka visi ieklasificēs to kā kaut kādu art house, rādīs mazos cinema un huiņa vien sanāks. Nopūtāmies un secinājām, ka pagaidām laikam tā kastīšu locīšana ir vispotenciālākais.

Bet dažādu iemeslu dēļ domas vēršas pie trešdienas lidojuma un tam sekojošajām brīvdienām.
 
 
Garastāvoklis:: guess, just you guess
Mūzika: Radiohead, viss ir Radiohead
 
 
21 Maijs 2018 @ 14:24
Ernestīnes diena  
Reiz jaunībā (un tā jaunība, par kuru šobrīd ir runa, man bija pirms gadiem 25), es izdomāju, ka mani sauks Ernestīne, nevis Kristīne. Pašpārdēvēšanās akcija neizrādījās dzīvotspējīga, tas dzīves un Ernestīnes periods drīz vien beidzās, bet ir viens tā laika draugs, kurš joprojām katru gadu man šajā dienā atsūta vārda dienas apsveikuma īsziņu. Tā arī visa mūsu komunikācija. Līdz nākamā gada 21.maijam - Ernestīnes dienai.
 
 
21 Maijs 2018 @ 12:17
 
Šodien pirmoreiz sezōnā atrullēju uz darbu. 22km 1h, trešdaļa laika pavadīta gaidot uz luksafōriem. Kad beidzot tiec ārā no miesta, var mēģināt tempu turēt. Nesanāk turēt, korpuskuls kusls - trīs gadi slaistīšanās dara savu. Jācer, ka sezōnas beigās būs labāk. Vienīgais pisiens, ka jāceļas stundu agrāk. Plus vajag atvilkt vismaz dvieli, lai var dušā ielīst, citādi ņiaļo visu dienu klimt apkārt ar kraukšķīgu sāls kārtiņu virsū. Tagad jāminas mājās.
Tags: , ,
 
 
21 Maijs 2018 @ 12:02
 
Visās malās zied sarkanās vilkābeles - vismaz divas nedēļas agrāk nekā parasti.
Burvīgais, maģiskais, dievišķais, ellīgais laiks, kas vienā mirklī izrauj iekšas uz āru, bet nākamajā liek aizpeldēt miglainā pusapziņas transā.

Pirms apmēram desmit gadiem es sāku ievērot ziedošās vilkābeles un man ieviesās savi vilkābeļu maršruti.
Ar plūškokiem iepazinos vēl nesenāk.
Ziedoši koki ir tie, kas marķē manu dzīvi gan telpā, gan laikā.
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:37
priecīgu 10 gadu jubileju, EMT  
Eiropas migrācijas tīkla 10 gadu jubilejas ziņojums.

http://www.emn.lv/wp-content/uploads/00_10_year_anniversary_report_final_en.pdf
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:28
fotouzlidojums izstādēs  
neparastā kārtā no visa labākais - viena autora (sandijs ruļuks) fotoizstāde AIR bārā Č.mūsdienīgi, tīri, glīti. un viena ļoti hipnotizējoša bilde.
new šīk kongresu namā drusku pašķidra, bet viss smuki. interesanti salīdzīnāt ar f-2-nāles flagmani RMT - ja tas bija vairāk foto laikm. mākslā, te ir vairāk laikm. māksla foto. marge monko, protams, spridzina.
pārnesājamās ainavas LNMM - ir lieliskas vieliskas jz. mazā mija bildes, gluži kā veltījums 'jaunajai ainavai', bet kopumā izstādē informatīvā daļa pārmāc mākliniecisko. koncepts ir, bet horeogrāfijas, estētiskas vadības cauri eksponātiem pietrūkst. izņemot pēdējo darbu, protams.
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:25
Where my blueberries at  
Mans mīļākais jogurts (Baltais melleņu eko) mainījies uz slikto pusi - sācis garšot pēc mākslīgajām mellenēm un pat suns vairs to neēd.

Nedaudz vēlāk: Starp citu, noķēru tieši izmaiņu brīdi - biju nopircis divus (parasto brokastu porciju), un vienam bija vecā garša, bet otram jau mākslīgā.
Tags: ,
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:24
Vevey  
Kā latviski ir Šveices pilsēta Vevey?
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:15
 
no kvīkendā piedzīvotā es gribētu atzīmēt to, ka jēkaba nīmaņa oratorijā par torni stradiņos mēs tikām nosaukti vispirms par pašdarbniekiem, un tikai pēc tam, kad jau bija par vēlu, par andergraundu
nav skaidrs, vai tajā brīdī klātesošs bija rīgas ūdenskungs gedra, kurš vispār bija, bet ne visu laiku
userpic: tipa tematisks, cik nu vien varēju
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:09
nd  
 
 
21 Maijs 2018 @ 10:55
Vasarsvētki  
Tad vakar ir atnācis "svētais gars"?

Nekad iepriekš nebiju iedziļinājies, tāpēc pajautāju omei. Nevajadzēja.