09 Augusts 2020 @ 01:35
softony sweetano  
 
 
 
08 Augusts 2020 @ 22:59
gultā pirms miedziņa  
S: ko Krievija šobrīd dara?
E: šobrīd neko. vienkārši dzīvo. man liekas Krievijā tikko kāds bērns arī tā pajautāja
S: kas notiktu, kad mestu atombumbas?
E: tad visa pasaule uzsprāgtu. Japānai vienreiz uzmeta divas atombumbas
S: Japānai uzmeta?
E: jā
Tags: , ,
 
 
08 Augusts 2020 @ 19:22
 
Pietiek latviešu dzimtā kādam nomirt, lai visā krāšņumā parādītos desmitgadēs plaukušie savstarpējie kašķi un aizvainojumi.

"... Piezvani tu tai M, un pēc tam pastāsti man, ko norunājāt. Es ar viņu negribu runāt."
"... Vajadzētu jau aizbraukt atvadīties, bet pēc tās A jubilejas, es negribu viņu redzēt."

Un nē, man nav jauks raksturs, drīzāk otrādi, un šī nav mana mierīgākā un vieglākā nedēļa, bet kaut kā nevilšus esmu uzņēmusies (vai tiešām pati?) koordinatora un zvanu centra funkcijas.
Dzeru balzamu, kurinu sveces un klausulē dažādās balsīs dūdoju: "Lai vai kā - ir mazāk ticams, ka tu nožēlosi, ja būsi klāt, nekā - ja nebūsi, bet neviens nepārmetīs arī ja nebrauksi. Nē, tas nemaz nav tik tālu no Rīgas. Nē, tev nav pienākuma nevienu apkampt, var taču atsaukties uz kovidu. Protams, ka tev ir tiesības dusmoties uz R, bet miris taču ir G, un atvadīšanās būs no viņa ."

Un, domājot par nelaiķi krusttēvu, man ir caur asarām jāpasmaida, jo iztikt šādā brīdī bez mācītājiem, runātājiem, zārka un puķēm, un galvenais - bez kapu kopiņas ar begonijām un rāzīti - tas ir ļoti gaumīgi, nebiju domājusi, ka viņam tā sanāks.

Viena pelnu sauja sajauksies ar krasta smiltīm. Otru vējš izkliedēs starp mola akmeņiem. Trešā pašūposies viļņos un nogrims.
Starp vienu valsti un otru. Tajā pašā skarbajā ainavā, kur viņa dzīve sākusies.


Pirms daudziem, daudziem gadiem viņš man parādīja, kā izskatās moča karburators un sveces. Un kā pieslēgt akumulatoru. Plusa un mīnusa vadiņi, un nešļanckājies, skuķi, tur iekšā ir nikna skābe.
Un vēl viņam bija stāsti par jūru un aizjūras zemēm, kur apelsīni aug kokos, un papagaiļi lēkā pa zariem, un es klausījos pavērtu muti.

Pēc tam viņš vairs nebrauca jūrā, tikai ilgojās pēc tās. Bet rīt daļa no viņa pie tās atgriezīsies uz mūžīgiem laikiem, un es zinu, ka Poseidons viņam piemiegs ar aci un nosēdinās uz ruma muciņas kaut kur savas labās spuras tuvumā.
Priekā!
 
 
08 Augusts 2020 @ 19:12
Iesaku, cyberpunk(ish) movies  
*Repo Man (1984. gada nevis ar tomukrūzu jaunā,sakars - tikai nosaukums)
*Highway To Hell (b movie šedevrs, kas iedvesmoja Tarantīno uzņemt "No krēslas līdz rītausmai")
*Night City (Ja Matrix veidotāji nebūtu redzējuši šo daudz labāko filmu, tad... varbūt vēljoprojām būtu brāļi nevis māsas(tas nav joks, abi mainīja dzimumu, iluminati blja))
*Brazil (1980. gada distopiskais scenogrāfijas šedevrs, izskatās itkā būtu uzņemts 15 gadus vēlāk)k
*Escape from New York
*Blade Runner (abas klasika, no comments, ja nu kāds nezin)
*Gattaca (Trilleriskās tumši sārtās paranojas un beigu tuvošanās sajūtu fima. Laba)
*Logan's Run (nav tik laba, bet veca)
*Wild in the Streets (veca, 1971, toties Ļoti Laba)
*The Zero Theorem (kad skatījos, bija jauna.Es pusi filmas domāju kā gan neesmu redzējis tādu 80/90 gadu Bombu, tik laba, pat uzlabota estētika)
*Streetwise (doķene par tiem laikiem, pankiem un tad arī uzņemta, Londonā laikam.)
*Videodrom (gandrīz aizmirsu pašu labāko!)
*Existenz (šito jau sauc par biopunk (sub)žanru
 
 
08 Augusts 2020 @ 18:30
 
Latviski ir kaut kas tāds, ko saka, ja divi cilvēki vienlaicīgi pasaka vienu un to pašu? Ekvivalents "jinx" šai kontekstā?
 
 
08 Augusts 2020 @ 16:44
 
aizgājām uz mini zoodārzu. tur bija tikai vistas, truši, viens pavisam baby kazlēns (superkjūt) un ponijs. uzmini nu, kurš izraisīja vislielāko pārsteigumu un sajūsmu mūsu mazākajam ģimenes loceklim?
 
 
08 Augusts 2020 @ 14:21
 
piedodiet man ka jūs nepazīstu
bet jums nav no kā bīties
mēs varētu parunāt par kaut ko īstu
satikties un iepazīties

mani nebaida svešuma sāls
prieks ir pazīšanā
es esmu saticis tik daudzus
cik cukura kafijā manā

tāpēc varētu iepazīties
un piedot par nepazīšanu
parunāt par kaut ko īstu
un samaisīt kafiju manu
 
 
08 Augusts 2020 @ 11:18
šito pirms miega nelasi!  
pēc  nesenas vēstures notikumiem un jau 2x sērijās ekranizētais romāns dzen uz priekšu zirgus (motociklus?) bez pauzēm, ātri vien nogādājot lasītāju tuvu tai psihotiskajai apsēstībai, kas valda lielas daļas (ne)varoņu kokaīna izdedzinātajās smadzenēs. pavisam lakoniski iezīmēts, bet ļoti interesants politiski-vēsturiskais fōns. stipri daudz vardarbības un seksa, bet patīkamā kārtā autori par to netīksminās. viena vieta tikai bija grūti lasāma detaļu dēļ, izlaidu. 

Tags: ,
 
 
08 Augusts 2020 @ 10:14
augusts  
dārzs čum un mudž no bitēm, kamenēm un tauriņiem. sienāži sisina. flokši smaržo un jau birst. pupas savijušās pirmatnējos džungļos - kaut kur, to stīgu galos ir ieeja debesīs. zālītē mirdz baltie dzidrie un kastēs salikti žāvējas sīpoli un ķiploki. strauji briest ķirbji, sarkst tomāti, bet gurķu biežņā allaž kāds gurķis paliek nepamanīts un pamanās pāraugt. kabači sagūluši zem lielajām kabačlapām kā tādi sivēni, baltiem, spīdīgiem sāniem. otrreiz zied salvija. istabā žāvējas klinģerītes, pelašķi un raudene. vajadzētu aiziet pēc vībotnēm un kaut kur atrast biškrēsliņus. zemeslode griežas un gaismas krišanas leņķi mainās, izstiepjas un sarūk.
vakaros zem šūpuļtīkla čabinās ezis, vārās lielais cūku pupu katls un lielajā gobā iesēžas Lielais Lācis. vasara vēl dejo, bet aizvien vairāk aizelšas un pagurst. nakts mostas agrāk un zvaigznes mirdz spožāk. tikai dunduri nav pamanījuši, ka sācies augusts. zirgi visu dienu snauž nojumēs un pazūd ganos tikai krēslā. un tur tālu, tālu bez mums notiek Sansusī.
 
 
Mūzika: Low - Poor Sucker
 
 
08 Augusts 2020 @ 00:37
strādāt šreklāmā  
Reklāma? Varbūt labāk padomājiet par kādu šreklāmu, kurā varētu labi reklamēt Šreku.
 
 
08 Augusts 2020 @ 00:24
¯\_(ツ)_/¯  
"...
If you look on Amazon I am a contributor to the Book "Property Trendsetters" ... and an interview by Tracy in the Toronto Star is in the works with the Authors... I would like to recommend a Canadian APP ... but as it stands now I will not mention your app.
..."
 
 
08 Augusts 2020 @ 00:00
hard woke  
Mēs esam vieni no cietākajiem cilvēkiem.
 
 
07 Augusts 2020 @ 22:05
ppp  
Pr-p-p-p.
 
 
07 Augusts 2020 @ 21:30
 
Mīlīši, kur jūs pērkat sveķu terpentīnu? Simbā palicis tikai sintētiskais. :(
 
 
07 Augusts 2020 @ 20:42
⊃∪∩⪽  

 
 
07 Augusts 2020 @ 19:15
romantiskais kino, attiecības un online deiting advice  
Pieņemu, ka salkani romantiskā kino fanes varētu būt sievietes bez īpašas attiecību pieredzes vai/un sievietes, kurām ir neattīstīts emocionālais intelekts, kā arī trūkst spēja stāstīt par savu intīmo pasauli un spēja uzdot jautājumus, kā arī uzklausīt. Saprotams, manis rakstītais nav jāuztver kā kaut kāds truls "uzbrauciens" šādām sievietēm, jo tas tomēr ir pieredzes, nevis izvēles jautājums. Uzskatu, ka pieredze ir svēta lieta. Ka cilvēkiem vajadzētu pēc iespējas vairāk tiekties pēc dažādu sociālu pieredžu gūšanas. Teiksim, ja esi viens, taču vēlies būt ar kādu kopā, divvientulībā, izamanto Tinder u.c. dating app'us. Un konkrēto pieredžu gadījumā runa jau nav tikai par pieredzes faktu, nē, šāda veida pieredzes tevi dara cilvēciskāku. Attiecības ir kā tevis paša mērs, kā spogulis, kurā veroties tu vari labāk saskatīt to, kāds tu esi. Labāk iepazīt sevi. Un, jā, Tinder patiesībā ir sasodīti labs app ar 2 nosacījumiem: 1) vipirms ātri ar google palīdzību iepazīsties ar tā specifiku (kā tavu profilu padarīt pievilcīgāku algoritmiem), 2) pēc iespējas ātrāk, taču ne 1. iepazīšanās mirklī sirsnīgi nokomunicē savus nodomus/vēlmes.

Kāds netizen reiz rakstīja, ka šādas sievetes attiecības ar vīrieti IRL uztver kā tādu pasaku, a joyride, jo kino redz, ka pārsvarā darbs, pretimnākšanas, kompromisi tur tiek izdarīti no vīrieša puses. Un tas ir par godu t.s. sievietei-dievietei un viņas unikālajai klātbūtnei, par kuru vīrietim ir jābūt mūžīgi pateicīgam. Saprotams, ja šādās filmās parādītu reālas attiecības, kur intīmās ilgtermiņa attiecībās iesaistītie baudītu nosacītu vienlīdzību, proti, abi būtu ieinteresēti ieguldīt šīs abu mīlestības uzturēšanā - tad šīs filmas nevienam neinteresētu. Jo kurš gan vēlas skatīties tādu normalitātes sūdu? Nekādas faking maģijas. Attiecības ir abpusējs darbs gan ar sevi, gan otru. Cilvēki, kuri ir pieredzējuši normālās attiecības bez toksicitātes u.tml. lietām, to saprot.
 
 
07 Augusts 2020 @ 16:42
42 °  
Kopš esmu pārcēlies dzīvot uz Kipru, es mazgājos dušā četras reizes dienā. Plānoju, piemēram, nomazgāties uzreiz pēc šī ieraksta publicēšanas. Kad dzīvoju Latvijā, nemazgājos praktiski nemaz.
 
 
07 Augusts 2020 @ 16:34
 
Smieklīgs instagr.profils. Izrādās, ka uz Bruņinieku 93 (ja nemaldos, pareizs cipars) ir opioīdu točka, kur nepārtraukti notiek kaut kāda darbība. Smieklīgi, jo blakus ir mentu iestāde. Savulaik, kad sanāca satikt cilvēkus, kuri pārzināja to sistēmu, iepazinos ar faktu, ka normāli dīleri maksā mentiem par to, lai varētu turpināt netraucēti vest lietas. Interesanti, kāpēc šo instakontu nekomentē valsts polcija vai kā tamlīdzīgi. Šados brīžos žēl, ka nav twattera, tā es viņiem uzjautātu.
 
 
07 Augusts 2020 @ 13:16
app  
Atgriežoties pie publicētā:

https://www.la.lv/jauna-paaudze-kopuma-klust-aizvien-kreisaka

***Uz utopiskām idejām balstīta ekoloģiska nākotnes sabiedrība, kurā visi ir vegāni, – tas nav nopietni.
Vēl kāda likumsakarība, kas vērojama pēdējos gados, – minoritāšu cīņa par savām tiesībām pakāpeniski iekļaujas marksismā postulētajos “šķiru cīņas” modeļos, kur cilvēka individuālajai attieksmei vairs nav nozīmes, visu nosaka “strukturāla netaisnība” un “piederība apspiedēju šķirai”. Piemēram, “baltajiem privileģētajiem vīriešiem”.***

https://www.la.lv/samierinaties-ar-gaidamo-dzives-limena-pazeminasanos

***Kāda īsti būs NĪN likuma jaunā seja, šobrīd izvairās secināt pat politikā daudz pieredzējušie.
Skaidrs tikai tas, ka grozījumu tapšanas gaitā sabiedrība lēnām tiek pieradināta samierināties ar gaidāmo dzīves līmeņa pazemināšanos. Tāda politiska terapija, sagatavojot neizbēgamajām sāpēm.

“Necentieties iepazīstināt makjavellistu ar savu viedokli. Viņam par to nospļauties. Bužiniet kaķi, pluciniet rožu ziedlapiņas vai uzlejiet kumelīšu tēju, – nav lielas jēgas, bet izpaliek ciniskas augstprātības pliķis.”***