19 Septembris 2018 @ 01:35
darbiņš  
Viss, veltīju precīzi 6 stundas no vietas (ja neskaita citas dienas, taču tajās lasīto es nesauktu par studēšanu, bet garlaikoti ieinteresētu izklaidi), lai sazubrītos par visiem modernajiem māksliniekiem, kuru darbi skatāmi bijušajā Bioloģijas fakultātē, Rīgas Starptautiskā laikmetīgas mākslas biennāles ietvaros. Tas noteitki nav pietiekoši, taču pagaidām tas ir labākais, ko spēju. Apsolu sev, ka uz parītdienas mediāciju būšu sagatavojies krietni labāk. Jāizdara secinājumi. Joprojām neprotu sistemātiski studēt, viss notiek haotiskās kreativitātes un ieinteresētības eksplozijās. Un tas, kā saka, diezgan sūkā, jo tas kopums ir kā konsistences pretmets. Vismaz tas līdzās masīvajām koncentrēšanās problēmām man liek justies kā autistam.

Mana iegaumēšanas metode ir svarīgāko faktu pierakstīšana veiklās, īsās (parasti tas neizdodas tik viekli, kā iecerēts) pārfrāzēs uz lapas ar roku. Iedomājieties, modernā yet pancīgā Rīgas dzīvoklī nav nevienas A4 lapas. Visu uzskricelēju 1 rūtiņas lieluma burtiem uz sadīrātas rūtiņu burtnīcas 4 lapām un vāciņiem. To visu grasos turēt rokās, runājot ar cilvēkiem, starp citu, taču kaut kā paslepus, lai viņi neredz, cik neestētiski tas viss izskatās. Rīt ap pusdienlaiku vadīšu savu pirmo modernās mākslas mediāciju mūžā (vismaz pirmo, par ko man oficiāli maksā un kā samaksa tādējādi daļēji aiziet nodokļos, lai varenā Latvijas Republika augtu liela un skaista). Pats jautrākais, ka publika sastāvēs no 10-12 g.v. sīčiem, kuriem tas viss, iespējams, diezgan besī, un pāris skolotājām. Ak jā, viss krievu valodā. Fuck yeah, big time improvisation heeeaaar I cum!
 
 
19 Septembris 2018 @ 00:46
kad neguļas  
Cik daudz zvaigžņu!
 
 
18 Septembris 2018 @ 23:59
 
Jēkapa gūta. negribās. nevilkšu. nr.2 šodien. nesanāc nekāc. pie mammas ir kombauns. atā atā pampuņs, atā mēkate jo gulēt ejot jāatvadās ne tikai no Papa kas palicis citā pilsētā, bet arī sačurātajiem pamperiem vai miskastes virtuvē. nūkāzās (kad noķēra zaķi)
šodien Modes Upuris atnes nr.2 boti ko vilkt kājās mikimausim. nr.2 skeptiski apskatās un saka 'eci kurps i kājās' norādot uz mikimauša dzelteno zābaciņu <3

mamma, kāpēc salas ir virs ūdens? mamma, kādas ir jahtas? m? nu no kā tādas taisa
mamma, māsa tagad ir devīga, viņa man iedeva grāmatu. nr.1
Tags:
 
 
18 Septembris 2018 @ 22:35
septembris  
kopš septembra esmu atkal kļuvusi par nodokļu maksātāju. alga smieklīga, toties viens no diviem vārdiem amata nosaukumā ir "direktore".
 
 
18 Septembris 2018 @ 22:28
no dārza pagrabā, istabā, burkā!  
burtiņi un bilde )
 
 
18 Septembris 2018 @ 22:12
 
nesanāca man ar vīnogu pasūtījumu. šodien pie tantītes nopirku 3 kg Zilgmu. mute jēla, mēle pušu bet vēl gribas. bērni arī saēdās uz nebēdu
bet nu vienu reizi gadā jau var. tāpat es veikala vīnogas nepērku. būtu labi, ja avrētu rakstīt neēdu, bet līdz tam mēs vēl augam vai ne
beidzot redzēju arī tādas Sultan. droši vien tās, no kurām taisa dzeltenās garšīgās rozīnes. kārdināja jau ļoti, bet nu nē
 
 
18 Septembris 2018 @ 20:00
 
Čau! Draudzene Vācijā meklē au-pair. Šausmīgi forša (atvērta, jautra un tiešām sakarīga) ģimene ar 2 sīčiem -10 un 8. Svarīgi ir autovadītāja apliecība, jo jāved uz dažiem pulciņiem. Ja zini kādu, kurai (am)interesētu padzīvot Vācijā, mācieties valodu un labi pavadīt laiku, dodiet ziņu.
Oficiālajā au pair nebija neviena no Latvijas, bet viņiem būtu interesanti, jo līdz šim iepazītie letiņi ļoti patika.
 
 
18 Septembris 2018 @ 20:27
septembris  
aizvakar raku zemi no pērnās kompostkaudzes savam jaunajam garšaugu dārzam un uzraku zemes bišu pūzni. no tām laimīgi aizbēgu. šodien plēsos pa puramalu, cenšoties demontēt garā sausā zālē un gārsās ieaugušu, sapuvušu un sagāzušos drāšu žogu un ieplēsos lapsenēs. viena iekoda krustos un vēl divas atradās ieķērušās drēbēs, kad jau kādu laiku biju pavadījusi istabā.
 
 
18 Septembris 2018 @ 19:44
 
kā angliski pateikt ko līdzīgu "paši pūta, paši dega"?
 
 
18 Septembris 2018 @ 19:22
 
varbūt jāsāk dzert vīns
 
 
18 Septembris 2018 @ 19:21
 
pagāšnedēļ iegādājos labu karčer putekļu sūcēju. varbūt jāliek ss.lv sludinājums un jādod uz nomu
 
 
18 Septembris 2018 @ 19:20
 
negaidītu notikumu dēļ esmu ticis pie nosacītām bonus dienām projekta īstenošanai, tāpēc izdomāju šodien palikt mājās un neko nedarīt
 
 
18 Septembris 2018 @ 16:26
 
nedēļa un 1 diena

P.S. +1,2 kg
 
 
18 Septembris 2018 @ 14:08
 
"When Apple licensed Amazon’s patent in September 2000, Apple had a market cap of $8.4 billion and Amazon had one of $13.7 billion. Recently [August 2018 -w], Apple became the first US company to reach $1 trillion—followed soon after by Amazon [September 2018 -w]."
 
 
18 Septembris 2018 @ 14:09
austrija  
ir kāds labs ieteikums, ko apskatīt no laikmetīgas mākslas vai citu darīt vīnē šo sestdien un svētdienas pirmajā pusē?
Tags:
 
 
Mūzika: Leonard Cohen - Take This Waltz
 
 
18 Septembris 2018 @ 12:18
 
... talking about psychopaths un to, ko pat nepaguvu cibās ierakstīt... jā nu. 10 dienas, no kurām 9 neklātienē, un man jau pārgāja. Apnika. Noguru.

Bet citās ziņās, ballītes jaunākā folklora sākusies no mana (nevainīgā) jautājuma par to, kur ir lielāka iespēja satikt your local serial killer - liftā vai trepēs? Par atbildi vēl neesam vienojušies. Daļēji because liekas, ka šejienes local serial killer ir mazliet tā kā... nu. Nedara savus uzdevumus. Toties tas, kurš tusē lokāli pa manu Lielmiesta stūri, tas gan drīz varēs sākt izpausties uz pilnu banku. Anyway, ja kāds zinās precīzāk, nu padalieties ar infu. Kaut kā ceru, ka I’m not doomed to live forever.

Bet vēstniecību nācās atlikt, jo, saprotiet, darbs.
Rīt iešu dzīvokli skatīties.
 
 
Garastāvoklis:: atkal reibst galva
Mūzika: meetings
 
 
18 Septembris 2018 @ 10:45
 
tās kāzas galīgi mani sagurdināja, vēl joprojām grūti.
 
 
18 Septembris 2018 @ 12:41
Kad svarīgus pašmāju jaunumus uzzini nevis Cibā, bet Slešdotā  
Es palaidu garām vai Sviesta čībā neviens negavilēja par kārtējā anahronisma galu?
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/latvija-atsakas-no-parejas-uz-ziemas-laiku-14203045

Tehniski laikam nekādu problēmu, jo man aizdomas, ka visi mani pulksteņi lieto NTP.
Tags:
 
 
18 Septembris 2018 @ 12:33
 
Simoniņš putro Bendžamiņu ar Benediktiņu
Tags: ,
 
 
18 Septembris 2018 @ 12:18
No Titty Tuesday  

Tags: