21 Novembris 2018 @ 11:57
 
izfēnoju matus, ieziedu visā garumā ar kardašianas matu eļļu, lai izksatās kuplāki un veselīgāki. atsvaidzināju seju ar barojošu masku un piešķīru tai mazliet veselīga mirdzuma, pievonojot lāsīti augstvērtīgas eļļas savam ikdienas mitrinošajam krēmam. nu esmu gatava iet pakaļ sīkajam uz bērnu dārzu. audzinātājas būs impressed.
 
 
21 Novembris 2018 @ 11:47
Kuskuss.  
Labdien, ciba.
Kā pagatavot vissupergaršīgāko kuskusu ar dārzeņiem?
 
 
21 Novembris 2018 @ 11:42
 
beidzot nomazgājos
Tags:
 
 
21 Novembris 2018 @ 11:21
humanoids crossed with fish and stuff  


The Alex Jones Prison Planet - Super Heavy Galactic Stuff
 
 
21 Novembris 2018 @ 09:42
 
melodijas prošē atbalsu kambara dziesma "i follow you" ir tāda popsa, ka drusku paliek kauns klausīties, bet nē. pops nav nekas slikts. aifollovjūū
 
 
21 Novembris 2018 @ 08:00
 
Uzmini nu, kurā Eiropas valstī iespējama situācija, ka feministikas partijas priekšvēlēšanu pasākumā partijas pārstāvei liek pasēdēt citā istabā, kamēr vīri teic runas un sarunā lietas. Un pat par atpakaļrāpuli šajā burvīgajā stāstā neviens netiek nosaukts, jo visi rāpo pareizajā virzienā.
 
 
21 Novembris 2018 @ 01:11
 
palaidu garām, ka braucot uz velo bez cimdiem ilgāk par stundu, pirkstos tiek izgriezti mazi asiņojoši caurumi.

šodien ļoti mazliet smiga. vakar laukos pēcpusdienā sniga un spīdēja saule. kaut kad pagājušonedēļ minoties sniga. sasaluši spļāvieni.

mēnesi ilgās vaiga sāpes beidzot ir minimalizējušās.
 
 
21 Novembris 2018 @ 00:44
Era Snippets: What a Millennial [15 tracks; 1h3min]  
Agrāk domāju, ka meinstrīma gaume uzgrieza muguru ģitārmūzikai un pavērsa skatu pret elektroniku tad, kad parādījās The xx un Džeimss Bleiks. Tā ir kļūda, jo ledus sāka kustēties jau agrāk. To kustināja Hot Chip un LCD Soundsystem. Atceros, kā braucam reiz no Liepājas un Elīna paziņo, ka rokmūzika ir vakardiena, jo labāk gribētos kratīt pačku pie Datarock. Tā arī beigās bija. Ap to pašu laiku vēl mazliet jaucas klāt vārgas nojausmas par italo disco, arī "Drive" skaņu celiņa sintizēti diktētā atziņa, ka astoņdesmitie ir labākā no visām desmitgadēm vairs nav aiz tāliem kalniem.

Lai arī elektronika jau sāk dominēt, te vēl arvien visur ir vokāli, jo Nosaj Thing un Hudson Mohawke laiks vēl nav pienācis - tas tikai vēl nāk. No šajā pleilistē iekļautajiem gabaliem man tuvākie tomēr ir Chromatics kavers Springtīna "I'm on Fire", jo viņas vokāls ir tik patīkami pohujistisks un tomēr smalks kā zīdpapīrs, un Desire izpildītais "Don't Call" - tam ļogās ritms, bet tai brīdī, kad uz beigām pievienojas sintezators, kas atgādina hiperventilējošu krūškurvi, ritma vietā nu jau ļogās mani ceļgali no sajūsmas, un saprāts aiziet pa pieskari. Never gets olds. Pavisam nesen tai vēl pievienoju labāko The Big Pink gabalu - es tādus zēnus vispār biju aizmirsusi. Varbūt pat arī, ka pelnīti, tomēr neiekļaut viņus šajā ērā būtu grēks. Principā šī ir Astrobangas pleiliste, un to var atrast zem attēla.

Spotify
Tags:
 
 
20 Novembris 2018 @ 22:51
 
Nezinu, kas par domām, bet visu vakaru vajā dziesma by “Jūdas Graši” “Par vietu”. Nav miera

https://youtu.be/KovFSlYkYaw
 
 
20 Novembris 2018 @ 22:00
 
1:1

kas ir noticis ar Juri Rubeni?? reaali bad vibes. tàds pat kà no kena wilbera :/ garīguma kareivji błin
 
 
20 Novembris 2018 @ 21:41
 
Seriālus neatvēra. Noskatījos filmu Breathe in.
 
 
20 Novembris 2018 @ 21:16
 
Omfg, cik ļoti esmu trāpījusi savā personiskajā desmitniekā ar mentoru programmu. Laikam jau viss nāk īstajā laikā, bet... Kāpēc es nepieteicos pirms gada vai diviem?
Laikam jau nebija mans laiks pienācis.

Noteikti nebūs viegli un kā walk in the park ... Bet ir mans :)
 
 
20 Novembris 2018 @ 18:01
 
Spriežot pēc tam veltītās uzmanības, ar Brexit mūs sagaida gandrīz vai vietēja mēroga apokalise. Ir arī tādi cilvēki, kuri liekas apsēsti ar brexit, un tajā pašā laikā izsmej AI riskus un uzskata populisma pieaugošo popularitāti par nejaušību. Īstermiņa risks, kuru visi redz vs. lietas, kas nākotnē ietekmēs mūsu dzīvi daudz lielākā mērā (ciktāl tas attiecas uz AI, var pat teikt "nenovēršami ietekmēs").
 
 
20 Novembris 2018 @ 18:16
 
šitā sajūta man bija bijusi jau iepriekš, tikai šodien noskaidroju, ka 136 uz 67 un pulss 118. tagad viss drusciņ peld
 
 
20 Novembris 2018 @ 17:45
Purity Log 00009  
Sestdien, 17. novembrī, iegādājos jaunu, pilnu dušas želejas tūbiņu.

Edit: 250 ml
 
 
20 Novembris 2018 @ 17:06
 


Aicinu visus noklausīties Origo Boys jaunāko albumu Origonda.

Lūk arī links uz spotify

Bet ir pieejams arī visos pārējos straumētājos
 
 
20 Novembris 2018 @ 16:51
 
tikmēr valstī:

DELFI. SAB var Pabrikam izsniegt pielaidi valsts noslēpumam.
DELFI. Gobzemam nepieciešama papildus pārbaude.
DELFI. Vējonis Pabrikam devis skaidru signālu.
DELFI. Gobzems atvainojas Pabrikam.
 
 
20 Novembris 2018 @ 16:24
 
Daudz maz atgāja. Iet ciet no pārslodzes, trokšņu un cilvēciskā faktora piesārņojuma. Arī no tā, ka ir liela nedrošība darbā, nav vairs īsti vadības, pašam viss jābīda un ar zobiem nagiem jāizplēš un jāaizstāv savi kvadrātmetri. Un no tā, ka 16.00 debesis uzliek tumsas vāku, no tā arī. Tā sajūta, ka esi ieslodzīts mazā kastītē, trūkst gaisa, izejas un elpas.
 
 
20 Novembris 2018 @ 15:51
 
Labākā latviešu lyrical song, ko nācies dziedāt man uz skatuves (kopā ar autoru).
 
 
20 Novembris 2018 @ 15:34
Era Snippets: Mother of Knowledge [15 tracks; 0h55min]  
Ja Koens kā Dostojevskis, tad Cojs kā Selindžers. Respektīvi, tagad ilūzijas par to, cik ļoti to esi pāraudzis, bet tas jau sentimentu nemazina. Pirmā saskare ir vēl pirmskolas vecums, īsi pirms Jāņiem, kad vecāki dzīvokli piegrūduši ar meijām, bet brālis nolemj atskaņot "Чёрный альбом", par ko arī noraujas. Man, protams, tai mirklī dzimst pietāte pret Кино́, jo ir skaidrs, ka tas ir kaut kas pancīgs - tātad man domāts. Tālāk jau tas viss iet pa spirāli - atnāk un aiziet, atnāk un atkal aiziet. Viss skolas laiks, viss, kas tam seko pēcāk.

Kad vēl dzīvoju Matīsenē, es bieži klausījos "Печаль", jo tajā neko daudz it kā nepasakošie vārdi Дом стоит, свет горит, manuprāt, pateica visu. Kad tikko biju tikusi honours gadā universitātē, tad es drillēju "Бошетунмай", jo likās, ka neko labāku par Тот, у кого есть хороший жизненный план, вряд ли будет думать о чем-то другом pateikt nav iespējams. Kad dzīvoju Londonas noliktavā, es Mikelam, kura māte esot rusofile, stāstīju, ka Кино́ principā ir tas, kas notiek, ja konsolidē Depeche Mode, The Smiths un Joy Division un novieto to aiz dzelzs priekškara. Vislielāko gandarījumu gan par šo pleilisti norāvu tad, kad Vladimirs, kurš atkārtoti ir mani apcēlis, sakot, ka runāt ar mani krieviski ir tas pats, kas runāt krieviski ar sestās klases domrakstu, atrakstīja, ka esmu te izlasījusi visu to, ka vajadzēja izlasīt. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Tags: