06 Decembris 2021 @ 19:28
Isa  
Viss, man ir jauns mērķis -- tapt iesaldētam cibā! Tad jutīšos kā Navaļnijs un nevajadzēs izdomāt ieganstus, kāpēc pišu prom no šīs feinās platformas, kurā palicis, pavisam, maz feinu lietotāju un gandrīz vienīgo, kas ar mani te runā, vēl ņem un iesaldē! Tu esi pasakains dalbajobs, tu, kas to izdarīja, dzirdi!? Kas MAN ir jāizdara? Eu, iesaldētāj, TU ESI DAL BA JOBS! PA SA KAINS!!! Tu esi tārps, mīzējs un bezmugurkaulnieks, un nepatīc meitenēm! Davai, iesaldē arī mani! Kas man ir jāizdara?

[info]multipimp, pakonsultē par minipimpa pēdējām darbībām pirms iesaldēšanas! Drīkst izdzēst

Gribu būt Švarcis Betmenā, tikai ar veipu!Ai vannā #gowhm $gang$


Tags: , ,
 
 
06 Decembris 2021 @ 18:13
Pirmoreiz redzu cibā tādu Iesaldēts lietotājs. Kā tas notiek? Kurš var pastāstīt? Kurš par to lemj? Kāpēc [info]mindsimp tika iesaldēts un kura inceļa nopelns tas ir? Kāpēc neesmu iesaldēts es?

Ir bijuši precedenti? Ja tas ir tā, kā es to uztveru, tad tā ir brīvās cibas nāve. Veidenabums bija vismaz uzzīmējis niknu penšus ar kalašu šķaidošu inceli pie Maximas. Ko tam līdzvērtīgu ir izdarījis Maindpimps?

Eu LCD! Iesaldē arī mani!

Tags: , ,
 
 
Garastāvoklis:: Hunting Alaskan Dinosaurs
 
 
06 Decembris 2021 @ 07:16
 
Beidzot jauno viirieti noskuupstiiju, un ar sajuusmu varu atklaat, ka vinjsh ljoti labi skuupstaas.

Tas nebija gluzhi paarbaudiijums, bet shajaa, nu jau ceturtajaa randinjaa, vinjsh mani patiikami paarsteidza. Vinjsh man ljaava justies droshi un liidz ar to arii atveerties bija vieglaak, es ljaavu sev vinjam uzticeeties.

Lietas, kas man ljaava justies droshi bija visvienkaarshaakaas. Mees satikaamies Apple store, kur vinjsh veikli mani atrada puulja viduu, kas man signalizeeja, ka vinjsh ir speejiigs paarvietotos pa dziivi bez instrukcijaam. Vinjsh uznjeemaas iniciatiivu izplaanojot, kur mees dosimies, bet tai pat laikaa dzirdeeja manu vajadziibu pakjert paaris lietas no manas mashiinas, kas man signalizeeja, ka vinjam nav nepiecieshams kontroleet situaaciju visu laiku. Vinjsh mani aizveda uz teejniicu ar vegaanu eedienkarti, lai arii pats nav vegaans, kas man signalizeeja, ka vinjam interesee pameegjinaat jaunas lietas un vinjsh nekritizee manas izveeles. Bet visvairaak mani paarsteidza, ka vinjsh peec vakarinjaam mani izvizinaaja pa tuuristu atrakcijaam, ieskaitot, galvpilseetas ziemassveetku egliiti, jo es nebiju shajaa pilseetaa neko redzeejusi, kas man signalizeeja, ka vinjsh atpaziist, kaa es skatos uz pasauli.

Un skuupsts uz atvadaam notika ljoti dabiigi. Man liekas, ka mees abi iisti neattapaamies, bet koliidz muusu muusu luupas saskaaraas, viss notika automaatiski, gandriiz it kaa mees buutu to dariijushi ieprieksh.
 
 
06 Decembris 2021 @ 13:25
 
rubrikā #uzzinu_pēdējā
Marks Aurēlijs tak ir bijis viens bēdīgs un neirotisks susuriņš, vismaz spriežot pēc tiem tekstiem, ko viņš raksta pats sev, ieskaidrodams lietas, kuras acīmredzot nav uzreiz skaidras
Un, jāteic, es jūtu izteiktu gara radniecību šajā jomā

*aiziet samīļot savu dēmonu un darīt tā, lai manam dēmonam neviens nenodara pāri*
 
 
06 Decembris 2021 @ 14:12
 
bet jaukajās ziņās - no rīta ap pus8 mūsu pagalmā dažus metrus no mājas tusēja 4 stirnubuki. pavisam mierīgi, kāds apgūlies izkašņātajā bedrē, pucēja kažoku, kāds cītīgi spēra sniegu vaļā, lai tiktu pie mūsu 'angļu mauriņa'. pavisam negribīgi posās prom, kad vīrs vēra durvis, lai dotos uz darbu

/mēs dzīvojam kādus 5 kvartālus no pilsētas centrālā krustojuma
 
 
06 Decembris 2021 @ 13:21
 
kad jau ceturto stundu sēdi kamanās, slīdot caur lielo balto skaistumu ko pamazām pārklāj tumsa, un kreisajā pusē riet saule, bet no labās ceļam pārskrien briežu pāris, tajā ceturtajā stundā ķermeni pārņem atslābums (jei, vairs neklab zobi), domas izšķīst suņu ķepiņu ritmā, un es pati kļūstu par ķepiņām un sniegu un to skrienošo briežu pāri.
Vairs nav nekā lieka un traucējoša.
Taču kam man nācās iet cauri, lai atbrīvotos no liekā un traucējošā:
pārvarēt siltās midziņas vilkmi,
nevarēt noturēt suņus un viņos sapīties,
nevarēt iedabūt enkuru zemē un karāties striķos mēģinot noturēt suņus,
šļūkt sāniski apgāztās kamanās, dabonot mutē un degunā sniegu,
pārbumsīties pāri upītei par mileni neiegāžoties tajā,
drebināties un klabināt zobus, sēžot kamanās sakritušajā sniegā,
mēģināt panākt pajūgu skrienot ar apledojušiem zābakiem, nesaprotot kāpēc kājās svins
Bez tam es nemaz nebiju pajūga vadītājs, bet tikai pasažieris, bremze (ja jābremzē tad man jāmetas uz sāniem ar visām kamanām), fotogrāfs, smagums (par daudz, tāpēc man brīžiem nācās skriet aiz pajūga) un pēc nepieciešamības arī suņu atpiņķerētājs.
Atbraucot mājās, uzzināju, ka ir -16C.
Jā, un ceptupeļi sen nebija tik labi garšojuši. 
 
06 Decembris 2021 @ 13:15
 
atvaļinājums dažkārt ir grūts darbs, celšanās uz lidostu 4-5 no rīta, visas tās anketas, lokatoru formas, miljons izdarāmās izvēles, padsmit tūkstoši soļi dienā, uztraukumi vai un kā tiksi atpakaļ, ja lidosta aizslēgusies avārijas un sniega dēļ, vai paspēsi uz teātri. bet šodien atgriezties darbā ir vēl smagāk, reālas lomkas
 
 
06 Decembris 2021 @ 13:00
 
Auto tikai vienas durvis var atvērt:-D - finita la commedia! P.S.Man tik auksta ziema neder:-)
 
 
06 Decembris 2021 @ 12:55
 
Par “Father Christmas Is Back” (2021). Nav tā sliktākā Ziemassvētku tikšanās ar gimeni pie lielās egles, ar visām sadzīves kibelēm, ar lielo jautājumu risināšanu un ieilgušo konfliktu izlīdzināšanu; pietiekami viegli uztvert, bez uzmācīgi pārsaldinātā pozitīvisma vēstījuma, viss robežās:-) P.S.Iesaku, jo kaut kas tml. arī jānoskatās:-)
Tags:
 
 
06 Decembris 2021 @ 11:48
---  
Ko jūs, zēni, zināt no dzīves! (..) jūs esat prātīgi mīlestībā un neprātīgi politikā, – nožēlojams dzimums.
 
 
06 Decembris 2021 @ 09:38
 
Nu, nedaudz par “Finch” (2021). Par cilvēku, robotu un suni vienā laikā un telpā, Toms Henks bija lielisks, robots bija pārāk saprātīgs:-), viss kopā bija skaists stāsts par galveno, ne jau par cilvēku vien, par daudz ko vairāk, kam ir nozīme katra kaut cik saprātīga radījuma dzīvē:-); łoti iesaku.
Tags:
 
 
06 Decembris 2021 @ 09:36
 
Piektdien visu dienu tīrīju sniegu, pēc tam bija sajūta, it kā uz lāpstiñām kiegelli sakrāmēti:-)
 
 
06 Decembris 2021 @ 09:17
 
Sēru dziļurbums

(c) Kronis
 
 
06 Decembris 2021 @ 09:12
Guy is like, I'mma be off soon anywaze. Who gives a fuck about ciba Latests Posts when I have my hot sassy Massey Ferguson beast waitin in the barn every mornin. Just gimme a sec and lemme finish this borin city paperwork and then all stars shallalignahh . . . FUCK OFF CIBA 4 EVER Es tevi nicinu (nevienu konkrēti!) jebšu tu neesi un laikam nekad neesi bijusi 'mana scēna', es tik un tā drīkstu tevi izmantot un izvarot kā platformu. Es NEKAD neizdzēsīšos, vnk neesmu tāds tips. Droši vari rakstīt iesniegumu policijai, I dare you even. Kas vēl nav skaidrs?!? #gang 
 
06 Decembris 2021 @ 05:54
 
kā viens niiks var tik daudz rakstīt, nez, kāds izlasa ar'
 
 
06 Decembris 2021 @ 01:00
Teh Deadly Avenger  
Manas puses saundtreks (tas, ko pirms boksa mačiem katra čelindžera puse uzliek pirms uznākšanas ringā; kāds zina, kā to sauc? nav pacietības meklēt Telohzaurā) mūsu hipopatētiskajam EPIC MEME COCKFIGHT ar resorķiku. Nez, ko šis uzliktu? Resort, ko tu klausies?

I Am Godzilla, You Are Japan
https://burningwitchesrecords.bandcamp.com/album/i-am-godzilla-you-are-japan #esnopirku

 
 
06 Decembris 2021 @ 00:31
LOX OR NOT 1.01  
Lielais Cibas lohu cimdars ir atpakaļ no miroņiem, lai sniegtu izpalīdzīgu roku LCD (lielajam cibas dibenam) un meiteņu apcēlājam Bauda, kurš acīmredzot ir tāds lohs un androfobs, ka savā populārajā Lohu aptaujā (Rezultāti) iekļāva tikai vienu sieviešu dzimuma lohu, vispār paslaukot zem paklāja jautājumu par dženderu līdztiesību un tā tālāk. Lieki piebilst, ka vienīgais sieviešu dzimuma lohs izrādījās praktiski vienīgais nelohs, liekot man aizdomāties par nākamo jautājumu: a huļi cimdars tolaik palaida garām šo lohu? (Iespējams, viņš tobrīd ar savu Ludzas bojfrendu atpūtās Tenerifē un cibā neārdījās?) Ņiparjadoks! Tāpēc steidzami izsludinu papildbalsošanu, piedāvājot ņemt simbolisku dalību oriģinālās lohu aptaujas booster versijā! Individuālie balsojumi joprojām skrīnoti un ētiski neizpaužami. Uz priekšu!

Poll #21505 Laima Miziņa
Open to: All, results viewable to: None

Lūdzu, atķeksē visus lohus:


Paldies!

Tags: , , , ,
 
 
Garastāvoklis:: reduxx
 
 
06 Decembris 2021 @ 00:25
 
labāk likt uz kaut kādu prognozējamu čempionātu, uz himkiem un ufu negatīvā nozīmē, nevis tur līdsu ar aston villu, sasodīto levanti un tādu pašu elči
alpu vijolītes uzvar boloņā, nopietni, fiorentina šobrīd ir viena no labākajām futbolu spēlējošām komandām eiropā šobrīd, taču viņi fantastiski pamanās visu padirst, kā uzminēt, kad viņiem šādas uzvaras pelnīti iekritīs
 
 
06 Decembris 2021 @ 00:23
 
 
 
06 Decembris 2021 @ 00:07
Ciba halt  
Vakardien plkst. 23:33 pašā Lielo kapu centrā jeb vietā, kur nekad nepastājos, pēc Mazā kapu loka ar saracēņiem -12 grādos, apstājos un izsmēķēju pēdējo no šīm paciņām ar domu, ka jaunu tabaku tagad kādu laiku vairs nepirkšu. Būtu pieticis vēl vienai cibai, bet ap 22.00 pie Miera ielas pēdējās Maximas iebirdināju saujā viena ļuļķa tiesu ļoti pateicīgam slāvu jaunietim, kurš vispirms lūdza cigareti, bet arī par tabaku bija priecīgs, vienīgi atteicās tīt uz vietas, jo pirksti nosaluši un u meņa doma uže jesķ rizla, ņinada. Jo labāk, gaidīju šo brīdi jau ar minimālu nepacietību.

Regulāri smēķēju tikai pēdējo (2021.) gadu. Pirms tam piecus (sākot ar 2015. gada 15. novembri) praktiski TIKAI veipoju, bet pirmoreiz tabaku pēc tā no-darvas pusnovembra uzvilku tikai nākamās vasaras Labajā Dabā, iepazīstoties ar [info]po (no kura arī nostreļīju, kas visai simboliski), un turpmākos gadus ciboju tikai epizodiski, jo, uzskatot to par vienu no 21. gadsimta mazajām cilvēces un progresa uzvarām, biju mērenā sajūsmā par veipošanu, ko tolaik vēl dažs labs izplatītājs centās lingvistiski mārketēt kā elgarēšanu lol: uzreiz atgādina to losi, pro kalēju (par aroda māku gan visu cieņu), kriptofašistu un kovidiotu Elgaru Wāgneru.

Pērnā gada otrajā semestrī pamanīju, ka pārāk bieži kompānijas un baudas nolūkos streļīju tabaku no saviem viesiem (nistagms bija visbiežākais upuris), un, lai šo liekēdības netikumu izskaustu, vienkārši atsāku pirkt tinamo tabaku pats. Sāku ar divām cigaretēm dienā, tagad ir jau padsmit, bet no rītdienas būs nulle. Kā es te tūlīt grasos (labdabīgi) paduksēt [info]mazeltov, apņemos.

Nikotīnu neatmetu. Turpināšu veipot uz velna paraušanu. Toties beidzot būšu brīvs no dūmiem un dvingas, ar ko arī apsveicu kā sevi, tā MDFD, kura neko tādu kaitīgu vispār nelieto!