20 Augusts 2019 @ 13:01
 
1) nevaru saprast, kur palika kaiju mātes un tēvi. vēl nesen nāca sist pie loga, kaķim bija, ko darīt. tagad kaiju bērni jau kādas divas nedēļas (vai ilgāk) izlaisti ganībās, bet kaiju vecāki vairs nav redzami. laikam 'getliņos'.

2) pēdējā laikā jauns simptoms disfunkcijai - tirpst rokas. laikam par maz kustos.
 
 
20 Augusts 2019 @ 10:43
 
Jau otro reizi rakstu uz internetveikaliem, halllooo, jūsu linki iet uz Luminor Nordea, bet mēs visi ar varu esam aizmigrēti uz Dnb. Saprotu, vasara, nav ko daudz ņemties.
 
 
20 Augusts 2022 @ 14:03
 
Es tak biju purification ceremony - naktii sveeta avota templii baltaa sarongaa ietinies, ludzies, ipasaa kartiibaa veedini viraku uz ipasaam pukiteem un lekso pa aukstu baseinu un ludzies pie 12 vai cik tur struklakaam (iespaidigak ka jus domajat, esi lidz vidum aukstaa udenii un tas struklakas gazas par tevi katra ar savu nozimi, un ir tumss un visur viid zvweeu purni, ir 2 struklakas, pie kuram nedrikst iet (laikam tikai naves gadijumaa drikst)+ ap roku apsien 3 krasas- sarkans-piedzimsana, melns - dzive, balts - naave) (pec tam pargeerbies sauss un dodies pie priestera kas tevi apslaksta utt)
 
 
20 Augusts 2019 @ 09:04
MMG  
Mani moka gāzes.
 
 
20 Augusts 2019 @ 08:44
 
kādas jocīgas/interesantas/netipiskas/tipiskas sieviešu darbības esat novērojuši, stāvot wc rindā? kas šīm rindām raksturīgs?
 
 
20 Augusts 2019 @ 00:55
 
Man ir brīnišķīgi bērni
I mean seriously mēs pavadījām visu dienu lidmašīnās un lidostās un neviens no viņiem nevienā brīdī neuztaisīja nekādu huiņu, I'm fucking amazed

(Rīt noteikti nāks ārā tas, kas pa ceļojuma laiku bija paturēts iekšiņā, tā ka man šis ir jāieraksta, lai rīt atcerētos, kh)
Tags:
 
 
20 Augusts 2019 @ 00:13
 
Legion nu ir beidzies tā kā bindžvačeri var ķerties pie darba.
Tags:
 
 
20 Augusts 2019 @ 00:12
 
vai jūs arī visu laiku pavada sajūta, kas neatstājas, ka jūs tikai izliekaties, ka esat pieauguši
 
 
18 Augusts 2019 @ 21:50
Par nedēļas nogali  
burtiņi un bildes )
 
 
19 Augusts 2019 @ 20:52
 
Tumsonības ministrija rīt varēs dziedāt
"Mēs aizgājām uz pirti
Un ilgi domājām
Vai tiešām labi darījām
Ka pirti piedirsām"
/UFO "Brāļi Ilmāri"/
 
 
19 Augusts 2019 @ 20:26
 
Kāda atšķirība starp "prezumēt" un "pieņemt, ka"? Vai arī tādas atšķir.nav?
 
 
19 Augusts 2019 @ 19:43
sadzīve  
Tas saucās es visu dienu neko nedarīju, bet vakars klāt.
Ieburkoju 6 burkas bumbieru kompota, 3 ar viltotajiem ananāsiem, vēl vārās milzu katls ar pastas mērci..., bet lai pārziemotu diez vai ar šito pietiks.
 
 
19 Augusts 2019 @ 16:02
 
skatījos te video par tēmu, kā var turēt mājas apstākļos lapsu (ne dzīvoklī, protams, viņa tur jums visu saplosīs, apēdīs un izspļaus kaut vai aiz neko darīt)
uzzināju dažādus aizraujošus faktus, kas izraisīja tālākas interesantas pārdomas
teiksim, par to, vai foksiji vispār ir draudzīgi cilvēkiem
čuvaks tur draudzējās ar lapsu tikai dienas laikā, a lapsas ir totāli nakts dzīvnieki, pa dienu viņas pārsvarā gulšņā, viņas ir miegainas

tobiš, nevis draudzīgas, bet miegainas - jūs pat varat mēģināt saprast, kur ir atšķirība, nu iedomājieties, jūs gribat gulēt, a tur patīkami kasa aiz auss, bet kaut kādā brīdī tas sāk kaitināt, etc
a naktī nekādu attiecību ar lapsu būt nevar - pirmkārt, nežēlīgi rok, otrkārt, ievieš genocīdu savā areālā

toties noskaidroju, ka lapsas dievina saldumus, visādas tortes tur, divreiz pakruķīja ar galvu, nav jums vairs tortes
 
 
19 Augusts 2019 @ 14:55
I crave hearing damage  
Man, lūdzu, DAC režīmu
 
 
19 Augusts 2019 @ 14:30
 
Ak, tu viens… mans mīļais profesōrs jau pērnruden ir aizsoļojis tālāk.
https://en.wikipedia.org/wiki/Even_Hovdhaugen

paldies par visu to konjaku un neizsmeļamajiem stāstiem! kad būšu pilsētā, piekāpšu uz kirkegōrdu.
me snakkast
 
 
19 Augusts 2019 @ 13:37
 
ballīte visa sarosījās sestdien iet iet. vienīgais, ka man bija jāstrādā. iekāpu tramvajā, izvilku laptopu, strādāju, iekāpu busā, strādāju, gāju pāri ielai ar laptopu rokā un strādāju, tramvajā strādāju, skrēju uz vlak un vlakā strādāju. otrā vlak kaut kā savācu visu puslīdz un iebāzu laptopu somā. pacēlu galvu, izkāpu un.. atradu sevi jobanā Morāvijā. Lukavice na Moravě, ja gribam būt precīzi. neko, tā notiek, ies uz Šumperk, kas atliek.

sākumā nebija pa trasēm, bet vienkārši visādiem ceļiem, veloceļiem un tādām mistiskām takām. satikām čūsku, kura ļoti steidzās kaut kur. satikām trusi, kurš arī bija aizņemts ar savām svarīgajām darīšanām. nav karsts, nav auksts, ir ok. ejam. ik pa brīdim kaut kādi jēzuliņi un tā. VZ nolēma sākt tos skaitīt.

kaķ: es jau biju aizmirsusi, ka Morāvijā pavements are not a thing.
aizgājām līdz kādam miestam, a tur trotuārs!
VZ: skaties, trotuārs!
kaķ: uhti!
VZ: jā.
kaķ: unless nav uhti.
VZ: tā ir dīvainākā dilemma, kas pēdējā laikā bijusi.
bet tad pārgājām uz sarunu, ka pilsētas galvenais trotuārs un gan jau, ka cilvēki tur iet pastaigā svētku dienās, on anniversaries un tā. bet nu neko, ejam.

kaut kādā citā miestā beidzot sākas iešana pa trasēm, norm. ejam. īsi pirms Brničko satikām dahuja govis un aitas. ejot tālāk arvien labāk bija redzams tas kalns, kurā pagājušoreiz uzdzina.
VZ: es atceros to pamesto mā tur kalnā.
kaķ: jā, tur bija miskaste!
atviegloti secinājām, ka tiešām nav tur vēlreiz jākāpj augšā, bet var lepni nogriezties uz otru pusi un lēnām un ilgi uziet citā kalnā, lai uzreiz no tā noietu nost. aizgājām kaut kādā dīvainā mežā. ar visdīvaināko skatuvi ever. nosmējāmies arī tur.

vēl kaut kur pa ceļam tika secināts, līdz ko VZ izlēma skatiīt jēzuliņus, tā viņi tupa visi beidzās. neko. netālu no Šumperkas jau uzradās vēl viens, kuram bija krustā saspraustas puķes.
kaķ: es ceru, ka those flowers are as fake as the whole premise of the religion.

Šumperkā toties atradām, ka viņiem ir pašiem savs Č. noņirdzāmies visādi ejot pa. bija grūti atrast, kur apēst ēdienu, bet nu kaut kā visi savācās. viesnīca atradās. aizgājām uz barčiku Dakota, bet nu, tur dod vietējo pivci, kas nav pats kļovākais. tur es vēl mazliet pastrādāju. bet atkal mani dīdīja nemieri atrast to barčiku, kur mēs la jestrojāmies pagājušoreiz. browsēju gūgles kartes, VZ arī kaut kādā brīdī pieslēdzās, arī sāka. es beigās atradu ta! Dublin bar, tak, nu! orgkomiteja savācās, sagrupējās, aizgāja uz Dublin bar. tur, protams, ka bija skaļi cilvēki āra barčikā, tāpēc gājām sēdēt iekšā. bija vispār jestri un nosmējāmies visādi. tiešām kvalitatīvs barčiks. un bārazaja, kad viņai tika paskaidrots, ka nevajag prasīt, vajag tik liet nākamo, kad šitas iet uz galu, paklausīgi tā darīja. kad nonāca līdz skumjajam rēķina brīdim, izrādās, ka neņem kartes. viena no bārazajām izsauca globāla apmēra sajūsmu barčikā, kad zīmēja uz papīra lapiņas, kā VZ aiziet uz bankomātu. VZ atgriezās un teica, ka solītos beņķīšus neesot redzējis, bet pie cash esot ticis un tad jau visi apm.

Šumperkas viesnīca, kas Grands, ir lēta, samērā vienkārša, mazliet dīvaina, bet nekas really worth mentioning.

nākamajā rītā orgkomiteja ar mokām pieceļas, pagrozās, savācas un iet čekoties ārā. izejot ārā lēnā garā aizdodas uz Red Rat iestādi. tas kakbe ir mex restorāns, vane, bet tur ir lielisks pagalms un fantastiski absurds viss. zvēriņi toties izvilkti brīvībā, bet abjūzoti by kinderi. vājprātīgi gards ēdiens un čill. pačillojām tā un šitā. tējas, kafijas, mex limonādes, silti, saulaini, čill, smieklīgi. mazliet pabakstīju darbus, bet vispār viss tāds totāli patīkams un svētdiena uz terases. rodas domas par brokastu uzēšanu, tā kaut kā.

un tad atnāca ziņa no Hurricane Luckas.
Tags: , , ,
 
 
Garastāvoklis:: jobani celtnieki
Mūzika: Halou - Feeling This Is Like To Fall Away
 
 
19 Augusts 2019 @ 13:42
Rain-carnation nation  
https://en.wikipedia.org/wiki/Celeste_Caeiro
 
 
19 Augusts 2019 @ 13:39
 
Viljamss mīļi ieknābj Raselam, protams, ievērojot britu humora džentlmeniskās robežas:

"But there is another and less obvious application of the same assumption; that human beings do have a definite measure of importance in the scheme of things, but that it is very low. On this view, there is a significance of human beings to the cosmos, but it is vanishingly small. This may not be a very exciting truth about the cosmos, as contrasted with those other outlooks I mentioned, but it is still meant to be a truth about the cosmos; moreover, it is meant to be an exciting, or at least significant, truth about human beings. I think that this may have been what Bertrand Russell was thinking when, for instance in an essay significantly called A Free Man's Worship, he went on about the transitoriness of human beings, the tininess of the earth, the vast and pitiless expanses of the universe and so on, in a style of self-pitying and at the same time self-glorifying that made Frank Ramsey remark that he himself was much less impressed than some of his friends were by the size of the universe, perhaps because he weighted 240 pounds."

Bernard Williams, "The Human Prejudice", p. 137

#British jokes
 
 
19 Augusts 2019 @ 12:56
 
Diemžēl, manuprāt nebūs iespējams sasniegt normālu multikulturālu/etnisko sabiedrību šeit Latvijā.

Jo, ziniet, mums te ir parāk daudz nīgru dāmu apkalpojošajā nozarē. Esmu pārliecināts, ka, ja būtu, teiksim melnādains klients, es diezgan droši secinātu, ka tās dāmas ir rasistiski noskaņotas.
 
 
19 Augusts 2019 @ 11:17
Darbs  
Visi darbi, kas šovasar nopirkti, aizgājuši vai nu uz Krieviju vai Ameriku... lielvalstis valdzina spoži nieki.