sviesta cibas neoficiālais viedoklis ([info]scibologs) wrote 11. Janvāris 2007, 15:33
jo mazāk statistikas- jo mums visiem labāk
kaut kāds cīsiņa (bloga) pulētājs vārdā onkulis izdomāja iemeslu uzdirst sviesta cibai. komentāri neērti un komūna noslēgta un vispār kāpēc kaut kas tik vizuāli nepievilcīgs vajadzīgs.

sviesta ciba (tāpat kā tā lielais brālis-livejournal) ir sociāls pasākums, kurā komūnai, savstarpējai komunikācijai un virtuālo attiecību veidošanai ir atvēlēta galvenā loma (viss pārējais tam ir pakārtots), kurpretī latvijas "blogosfēra" (kā tajā darbojošamies personām patīk sevi saukt) sastāv no pārdesmit tehnoloģiski orientētiem īpatņiem, kas nodarbojas ar tehnoloģiju ziņu lentu atgremošanu, nepārtrauktu paš-un-kross-citēšanu, savu blogu dizainu pārveidošanu un tā (tāpat kā bloga apmeklējumu statistikas) apspriešanu.

statistika ir ļaunums. ļoti labi, ka cibā nav statistikas (lai gan mēs jau neesam pērnie un tāpat savās galviņās veidojam statistiku pēc piedraugoto skaita, komentāru skaita vai ierakstu skaita). taču galvenais, ka ciba nav orientēta uz skaitu vai "kā izskatās mans sūds" izskatu, bet uz attiecībām un to cik interesanti, atraktīvi vai provokatīvi viens vai otrs tēls raksta. vai var būt kaut kas briesmīgāks par tūkstošiem cilvēku, kas vislatvijas idiotu datu bāzē maksā par sava profila statistikas atskaitēm vai pēc tam veidotu statistiku citu idiotu profiliem, kuri atkal maksās naudiņas par tās apskati?

un tagad onkulis var beigt, blenžot sava bloga statistiku un slepenajā burtnīciņā pierakstīt vēl vienu refereri pie sava idiotiskā bloga ieraksta. un es, protams, viņu cienu, kā jebkuru, kas raksta un darbojas.
 
( Read comments )
Post a comment in response:
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.