16 Augusts 2018 @ 23:33
 
To the Wonder (2012)
Tags:
 
 
16 Augusts 2018 @ 09:56
 
The Lion's Mouth Opens (2014)
Tags:
 
 
14 Augusts 2018 @ 22:53
 
Lai apgaismotu katru satikto pretīmnācēju, vajadzīgs tikai lukturītis.
 
 
14 Augusts 2018 @ 21:24
 
Šomēnes varētu pārtikt tikai no āboliem vien.
 
 
14 Augusts 2018 @ 11:31
Politikas vērotāja piezīmes.  
Gandrīz aizmirsu, iepriekšējos pilsētas svētkos manīju arī divu partiju aģitācijas teltis - Reģionu apvienības un Progresīvo. Lai arī ik pa brīdim no sirds vīpsnāju par Progresīvajiem, viņu aktivitātēm sekoju sen un nopietni jūtu līdz. Līdz ar to - ieteikums. Pamainiet drusku telts noformējumu, pilnīgi pietiks ar to, ka vienu sienu apdarināsiet ar ko uzmundrinošu "dzimtene - māte sauc!" stilistikā vai citādi, bet intriģējoši, savādāk tas jūsu progresivitātei neatbilstoši konservatīvais telts dizains šo padara vārda burtiskākajā nozīmē atbaidoši garlaicīgu, labi varēja redzēt, ka cilvēki až speciāli pieliek soli, kad iet garām un instinktīvi cenšas neskatīties virsū. Tas tiešām nav dārgi. Lehaim!
 
 
13 Augusts 2018 @ 20:17
 
Vegānfests, tātad. Izstaigājam, iepērkamies. Stāvu pie DzB stenda, kur bērniem apzīmē sejas, kaut kā dziļi un trīsoši ieelpoju un nopūšos, tad vēlreiz, nonācis tādā kā sen gaidītā, sen aizmirstā atbrīvošanās stāvoklī, un negaidīti uznāk smieklu lēkme. Tā, it kā būtu appīpējies. Aizgriežos no stenda, skatos debesīs, mēģinu saņemties, bet nevaru un bez skaņas kratos apvaldītos smieklos. Nereāli labi. Vai kolektīvā psihofizioloģija caur morālu skaidrību visapkārt? Rukš-rukš, pēk-pēk, kō-kō-kō - visiem jums festiņā cilvēkiem sūtām paldies?
 
 
13 Augusts 2018 @ 19:11
 
Rottein supplement
 
 
13 Augusts 2018 @ 13:41
 
– Skaties, egļu vēris!
– A kurš viņu vēra?
– Nu gan jau kādam darbs tāds. Viss tāds aizņemts, mol, netieku, veru egļu. Egļa ohujā, protams
 
 
Garastāvoklis:: Var jau sākt dzert?
Mūzika: Mefjus / Together
 
 
13 Augusts 2018 @ 11:46
 
Es zinu, jūs neviens nebrauksiet uz lielisko pilsētu Tāboru, jo nav pilnīgi nekāda laba iemesla turp braukt, es neko nepārmetu un nenosodu.

Bet ja nu kaut kāda traģiska notikumu virkne jūs tur tomēr noved – neminstinieties ne brīdi un dodieties uz barčiku ar sevi pilnīgi attaisnojošo nosaukumu Cool Bar. Šī iestāde ir tik lieliska, ka gribas viņu izzāģēt un atvest uz Prāgām, nolikt kaut kur neuzkrītošā, netālā vietā un regulāri apmeklēt.

Pie vakara tur skan brīnišķīgs industrial, blondā bārzaja ne tikai lej putojošos dzērienus, bet, ieraugot, ka mēs taisāmies iet ārā pīpēt – saka, lai neiespringstam, rekur jums pelnutrauks, jo fuck the system, that's why. Nākamajā dienā tur var sēdēt uz terases un patērēt vīntonikus, uzēst ārkārtīgi lieliskus burgerus ar marinētiem kaktusiem, skatīties, kā apteksnis izsniedz pastāvīgajiem apmeklētājiem pīpējamos zaļumus un pats pamazām ar viņiem apsitas, un noskumt, kad saproti, ka kļovā blondā bārzaja ir ieradusies tieši tajā brīdī, kad jāpako mantas un jātaisās uz vilcienu, un nav līdz galam skaidrs, kur tieši palika diena, jo labā sabiedrībā ar labu vīntoniku stundas kaut kā pazūd kā nebijušas.

Brīnišķīga, brīnišķīga iestāde, dēļ tās vien ir vērts braukt uz pilsētu Tāboru. Gan jau ir arī citi iemesli, jo par spīti necilajiem izmēriem – viesnīcas tur ir teju izpirktas, tak man nav ne mazākā priekšstata, ko cilvēki tur dara un kāpēc. Un vispār, taisnību sakot, drusciņ arī vienalga. 10/10, darīs atkal.
 
 
Garastāvoklis:: Miegains
Mūzika: Mefjus / Taking
 
 
13 Augusts 2018 @ 11:34
Progresa vērotāja piezīmes.  
Šogad sanācis pa lielāku vai mazāku gabalu redzēt un dzirdēt vairāku pilsētu tā dēvētos svētkus. Vairāk dzirdēt, nekā redzēt. Līdz ar to, man ir pilnīgi skaidrs, ka lielākais ļaunums, ko cilvēcei atnesis progress, ir skaņas pastiprināšanas ierīces. Interesanti, kurā brīdī apkārtējam sociumam radās priekšstats "skaļāk, tatad labāk". Tiešām skauž tie senie aizlaiki, kad visa veida zaļumballēs cilvēkiem bija jāpietiek ar tiem trokšņiem, ko paši no sevis var dabūt ārā, strinkšķinot cītaras, pūšot taurēs vai dauzot ar akmeni niķelētu tējkannu. Nu, tiešām, jūs esat bijuši kaut vienā muzikālā pasākumā, kurš tā jau neko, bet varēja būt drusku skaļāks?
 
 
12 Augusts 2018 @ 19:26
 
The Tsunami and the Cherry Blossom (2011)
Tags:
 
 
11 Augusts 2018 @ 07:39
Tikmēr.  
Tikmēr Dricānu pagastā nupat aizvadīts vispasaules dricāniešu saiets.
 
 
09 Augusts 2018 @ 14:10
Latviešu valodas vērotāja piezīmes.  
Poll #21236 Latviešu valoda
Open to: All, results viewable to: All

Zini, ko nozīmē "rifkabilis ar cvībaku"?

View Answers

jā, protama lieta
6 (13.6%)

daļēji, zinu, kas ir rifkabilis
2 (4.5%)

daļēji, zinu, kas ir cvībaks
20 (45.5%)

zināju, bet aizmirsu
2 (4.5%)

nē, latviešu valoda nav mana spēcīgā puse
14 (31.8%)

 
 
08 Augusts 2018 @ 22:55
 
Atkal baudu logus. Pēcgaršai nolemto pasaciņu. Piparkūkas nonstopā izrokot salūtu. Saprecinot stikla taru uz mūžameža kājas. Ēdmaņas raidorganizācijā klausoties pipariņos un naksnīgajos drudžos. Ar prieku un nacionālo atriebību. Pārpeld lodāmura pirktspēju. Atrodoties prātam neaptveramā bungādiņā. No provinces aktualizācijas uz bezierunu gandarījumu. Tiešām nav nekas iebilstams pret āmurzivīm ar lokano antro-parafīnu. Logos pavīd siluets tik pilēdams miegā derīgās drosmes izvagotajos dumjuma pakaušos ar desiņām.

Maize apgarotā zemes kabinetā. Maize maizītē. Taustāmais galugalis. Mani skaita balto skaldni. Beidzoties izvadei mani neraisa atkal uzvedumos. Bagāto skaldni no papīra gružiem. Aklo smieklu kastrācijas katlu no papīra salami. Ar pulka asinīm mani izvada no Plakanciema. Skropstas uzvarošajā baltvīnā. Mani nevar ar katla vāku nonest no Plotīna. Uzmācīgi novērojot dzēšgumijas. Palīdzības ielā un nacionālajos zaros. Galveno celtniecības materiālu, kas izskatās pēc pincetes.
 
 
08 Augusts 2018 @ 18:38
 
Kim Kardashian West South
 
 
08 Augusts 2018 @ 18:33
 
Igaunijā nejauši izšautā gaiss-gaiss raķete bija uzpildīta ar konfeti papīrīšiem un paredzēta pasniegšanai Latvijas simtgadē (joks!).
 
 
08 Augusts 2018 @ 11:41
Ciparotāja piezīmes.  
Allaž ir patikuši bezjēdzīgi skaitļi, aritmētika ir labs meditācijas veids. Izdomāju apskatīties, kāds tad ir vēlēšanās startējošo partiju līderu(tiem, kuriem sarakstos ir Nr.1) vidējais vecums. Lūk, rezultāti(no vecākajiem uz jaunākajiem):

Latviešu Nacionālisti 62,4
LSDSP/KDS/GKL 59,4
Zaļo un Zemnieku savienība 55,8
Latvijas Krievu savienība 52,8
Par Alternatīvu 51,2
Saskaņa sociāldemokrātiskā partija 49,4
Jaunā VIENOTĪBA 49,4
No sirds Latvijai 48,4
Latvijas centriskā partija 46,2
Attīstībai/Par! 45,2
Jaunā konservatīvā partija 44,6
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" 42,4
Politiskā partija "KPV LV" 42,2
Rīcības partija 42,2
PROGRESĪVIE 40,6
Latvijas Reģionu Apvienība 40
 
 
08 Augusts 2018 @ 08:46
Par ko lai šogad balso.  
1. Balsojiet, protams, par sevi. Ja jau esat ietrāpījušies kādā no sarakstiem, balsojiet par sevi un tikai par sevi, pie sevis liekot plusiņu, bet visus pārējos kandidātus no listes strīpojot ārā. Bez liekas kautrības aiciniet tieši to pašu darīt draugiem, paziņām un radiniekiem. Ja pārlieka kautrība vai sarežģīti morālie uzstādījumi liedz šādu gājienu izveikt, jums nav vietas politikā.

2. Balsojiet par draugiem, radiem un paziņām. Protams, par tādiem, ar kuriem būtu ar mieru kopā svinēt Jāņus un aizdot piecīti vajadzības gadījumā. Pats svarīgākais - par tādiem, par kuriem jums ir pārliecība, ka turpināsiet komunicēt arī pēc vēlēšanām, un kuri ir gana sasniedzami, lai jūs personīgi varētu viņiem pajautāt, kālab tieši ir pieņemts viens vai otrs dīvains lēmums.

3. Ja ir nepārvarama vēlme balsot, bet nav itin neviena kandidāta, kuru pazīstat personīgi, nogaidiet līdz pašām vēlēšanām, gan jau visā tajā ņemtnē uzradīsies kāds kandidāts, kurš šķitīs pietiekami simpātisks, lai par šo varētu nobalsot. Tas nekas, ka neko par viņu īstenībā nezinat, diezgan droši, ka šis sit dzīvesbiedru, kliedz uz bērniem un spīdzina mājdzīvniekus, galvenā doma - lai jums būtu sajūta, ka ir konkrēts kandidāts, no kura prasīt atbildību par to, kas notiks tālāk.

4. Ja galīgi nevarat izdomāt, par ko balsot, pagaidiet līdz vēlēšanu priekšvakaram, līdz tam laikam pats būšu izdomājis, par ko balsot un pateikšu arī jums :)

Par partijām nebalsojiet gan. Tikai par konkrētu cilvēku vai vairākiem. Kolektīvā atbildība ir kolektīvās bezatbildības bezkaunīgākā forma, tāpat visas partijas mūsdienās ir vienādas.
 
 
07 Augusts 2018 @ 07:41
 
Virsdarbs atnāks pats
 
 
06 Augusts 2018 @ 23:14
 
Arcade Fire @ Mežaparks
Tags: