17 Decembris 2017 @ 11:38
Pareizas audzināšanas vērotāja piezīmes.  
- Gribu uz Daugavpili! - nedaudz neskaidri, bet ļoti skaļi un pārliecinoši paziņoja apmēram 3,6 gadus vecais jaunskungs, kurš vilcienā sēdēja cieši man aiz muguras. - Gribu uz Daugavpili! Gribu uz Daugavpili! Gribu uz Daugavpili! - un tā reizes simtsešpadsmit. - Paga, - no sarunas ar blakussēdētāju atrāvās, visticamāk, gribošā jaunekļa māte. - Uz Daugavpili mēs brauksim rīt, šodien mēs braucam uz Ogri.
Iestājās ilgi gaidītā pauze, ar muguras smadzenēm varēja just, kā klikšķ un rīb augumā nelielā pasažiera neironu tīkls, pārstrādājot ienākušo informāciju un pārregulējot slēdžus transmiterī. - Gribu uz Ogri! Gribu uz Ogri! Gribu uz Ogri! - topošais funkcionārs bija gana elastīgs.
 
 
16 Decembris 2017 @ 16:50
Laika vērotāja piezīmes.  
Nu, neko, varēja taču iegadīties tā, ka šobrīd dzīvotu Murmanskā, kas pati par sevi jau nav patīkamākā vieta dzīvošanai. Nu, jā, un tad kaut kādu dienas gaismu ieraudzītu tikai 10. janvārī. Ja ļoti noveiktos. Uz veselām 23 minūtēm.
 
 
15 Decembris 2017 @ 23:00
 
Alps (2011)
Tags:
 
 
15 Decembris 2017 @ 22:11
 
Esmu nolēmis padziļinātāk sākt pētīt Niku Keivu. Viņš man nekad tā īsti nav paticis, un tapēc ir tāda sajūta, ka no viņa daudz ko varētu mācīties. Skatos "One more time with feelings" un tur ir tik daudz visādas iedvesmojošas lietas un arī tāds baigais aprēķina mārketings. Ok, es arī nezinu kā tas tika safilmēts, bet katrā ziņā ir tāda sajū†a, ka ar mani notiek visādas manipulācijas.
 
 
15 Decembris 2017 @ 19:36
 
Šodien pa radio nejauši dzirdēju hitu I like me better, un mani sajūsmināja visvairāk sākuma intro, kas kaut kādā ziņā izklausās pēc vijolēm, tomēr nav vijoles. Tad nu veicu padziļinātu izpēti kā tas ir ierakstīts un atradu video, kur tiek rādīts dziesmas demo ieraksts. Vispār vokālu tik kruta var mūsdienās izmainīt, ka šis ir tāds atgādinājums visiem, kas biznesā. 
 
 
15 Decembris 2017 @ 17:58
Gadžetu vērotāja piezīmes.  
 
 
14 Decembris 2017 @ 13:30
Kaut kā saslēdzās šodien.  
"Pirmais solis, kuru mums vajadzētu spert, ir saukt lietas īstajos vārdos." (c)Satori
"Vai zināji, ka gludināšana var būt inteliģenta?" (c)Philips reklāma
 
 
13 Decembris 2017 @ 20:32
 
Vispār jau man ļoti patīk jaunie instrumentu hiti. Sevišķi video klipi. Teiksim klipā "dienas nakts sakari" klausītāji diezgan smalki tiek troļļoti, un uz brīdi var arī šķist, ka tā dziesma tā arī tur ir ierakstīta. Baznīcā ar super dry vokāliem un ezotēriskiem atribūtiem. Vēl man patīk tā pārcilvēcības sajūta, kas rodas klausoties šo mūziku. Katrā ziņā iesaku paklausīties.  
 
 
13 Decembris 2017 @ 20:00
Ziemassvētku vērotāja piezīmes.  
Šajos Ziemassvētkos uzdāvini sev atpūtu ar Samsung QLED TV un PowerBot robotu-putekļsūcēju.
Vai zināji, ka gludināšana var būt inteliģenta?
 
 
12 Decembris 2017 @ 16:41
Tīri tā, informācijai.  
LPB ir tiesības izstrādāt un pārraudzīt izglītības standartus psihoterapijā, noteikt psihoterapeitu kvalifikācijas un sertifikācijas prasības. Vienlaicīgi LPB atzīst, ka šīs darbības personām, kuras nav LPB biedri, nav obligātas un nevar būt piespiedu kārtā saistošas;

Un vēl daudz interesanta.
 
 
12 Decembris 2017 @ 11:29
Nedaudz par Viesturu Rudzīti.  
Viestura Rudzīša kults ir viens no spilgtākajiem manā sociālo tīklu redzamības lokā. Ir dāmas, kas par viņu elš no sajūsmas, ir - kas no sašutuma, bet elš. Pašam par viņu nav viedokļa, neinteresējos, neesmu arī lasījis viņa literāros darbus, vispār uzskatu, ka lielā mērā velkama vienādības zīme starp psihoterapiju, homeopātīju un prastu pūšļošanu, taču ieinteresēja to Rudzīša fanu, kas par šo fano negatīvā nozīmē, bieži piesauktais arguments, ka šis nav nekāds psihoterapeits, bet blēdīgs viltvārdis. Izlasīju viņa autobiogrāfiju un varu teikt, ka, piedodiet, ir gan. Ja vien tur nav meli sarakstīti, protams.
 
 
11 Decembris 2017 @ 15:35
 
Trīskāršā formula senioriem - kalcijs, magnijs, ciankālijs
 
 
11 Decembris 2017 @ 11:45
Rituālu vērotāja piezīmes.  
Šīs brīvdienas bija īpašas ar to, ka meloju baznīcā. Nav tā, ka principiāli iebilstu pret melošanu, pats reti meloju tikai un vienīgi tālab, ka tas ir pārāk sarežģīti, taču baznīcā melot, manuprāt, īsti nav fenšuj. Nu, jā, cilvēki, kuriem nevaru atteikt, uzaicināja piedalīties rituālā, kura laikā vajadzēja ne tikai skaitīt tēvreizi, kas ir nieks, kurš tad to nezin, bet arī izteikt visādus ticības apliecinājumus. Gods kam gods, katoļi savu lietu zin, tie ticības apliecinājumi formulēti tā, ka pat glumi izmanīgs agnostiķis pēc tam savā priekšā īsti izlocīties nevar, nekāds tur "gan ticu, gan neticu" cauri neiet. Iepriekšējo reizi šādā pasākumā biju bijis pirms daudziem gadiem, tālab arī neko no tā visa neatcerējos, ja būtu pirms visas ņemtnes iepazīstināts ar scenāriju, būtu atteicis arī cilvēkiem, kuriem atteikt nevaru, dikti jau nu šitais neiepatikās. Nekad vairs.
 
 
09 Decembris 2017 @ 23:17
 
Skatās, it kā kaut ko apsolītu, bet neapsola. Apsola, bet neizdara. Turpina solīt un nedarīt.

Kāpēc mēs ne vien paciešam šādus cilvēkus, bet reizēm pat tiem neprātīgi pieķeramies?

Iespējams tādēļ, ka šāda to rīcība inducē maldīgu sajūtu, ka mēs varētu tiem palīdzēt kļūt par krietniem un atbildīgiem cilvēkiem. Tie iedvesmo mūsu patmīlu, tas škietami liekas kā milzīgs izaicinājums, kas spēj raisīt aizbildnieciskas un mātišķas/tēvišķas jūtas.
 
 
09 Decembris 2017 @ 22:39
 
Rushmore (1998)
Tags:
 
 
09 Decembris 2017 @ 12:46
 
Foršākā DIY lieta ir tā, ka jāgaida ir tikai pašam uz sevi. Taču tas, protams, nemaina faktu, ka šobrīd ir sācies lielais gaidīšanas laiks. Par godu decembrim ar difūziju sarakstījām salīdzinoši popsīgu dziesmiņu viss ir izdevies, par gaidīšanu un pēc svētku garšām. Esmu paspējis saņemt dažu labu kritisku vārdiņu par to, ka dziesma varēja būt noproducēta ar masīvāku elektroniku, bungām un grūvu. Ko lai saka? Viss ir izdevies!  
 
 
08 Decembris 2017 @ 23:36
 
Fireworks Wednesday (2006)
Tags:
 
 
08 Decembris 2017 @ 04:40
Filmu vērotāja piezīmes.  
Dažkārt arī man paslīd acs un noskatos ko romantisku, "par attiecībām". Tā arī šoreiz noskatījos itin jauku gabalu, manuprāt, tieši tādam vispār vajadzētu būt kīnō visās nozīmēs. Pirms gadiem desmit plaši rekomendētu, tagad esmu vecs un piesardzīgs, īsti vairs nezinu, kam tieši ko šādu rekomendēt un kam labāk ne. Tāpat gan jau visi redzējuši The Lobster.

Citās ziņās - "10EUR, uzlīmē un ir!"
 
 
07 Decembris 2017 @ 10:33
Ziemassvētki - pārdomu laiks.  
Leģendārais Ulmaņu Kārļa teksts par trim karotēm cukura būtu pavisam savādāks, ja viņš būtu lietas kursā par šugaringa eksistenci.
 
 
07 Decembris 2017 @ 09:13
***  
"Par saudzigu attieksmi pret dabu. Ludzu, apsveriet, vai so e-pastu ir nepieciesams izdrukat."

LOL. Nau verc.