24 Februāris 2018 @ 02:25
 
Es tā saprotu, ka jūs te neskatāties Money Heist / La Casa de Papel, jo pretējā gadījumā kāds gan jau būtu pieminējis, ka tas ir apmēram kļovākais bankas aplaupīšanas ķinis pasaulē, kur sākumā pēc pirmajām padsmit minūtēm tu tā neizpratnē un mazliet saskumis pats sev jautā, ka 'paga, ko, jau?', bet tad pēc kāda brītiņa pamazām pielec, ar ko te būs darīšana, un tad jau viss, sēdi tāds uz nerviem un pārdzīvo līdzi, jo tā ir daļa no plāna, un saproti, ka vakaru iespējams noslēgt, izslēdzot viņu kaut kādā mierīgākā ainā vai romantiskā atkāpē, jo starp sērijām tas nav iespējams. Un paralēli sirds gavilē par to, cik viss ir glīti un asprātīgi uztapināts, uh, trilleru žanrā strādājošajiem Holivudas žīdiem šo vajadzētu noskatīties vairākkārtīgi. Un padomāt, daudz padomāt.

Ļoti lieliski, viens no labākajiem serčikiem, ko manas acis ir skatījušas.

Ir tikai viens nopietns brīdinājums, mans iekšējais cilvēcīgums liek jums to pateikt. Otrā sezona pagaidām pastāv tikai tikai spāniski, un starptautisko versiju netflixos sola kaut kad aprīlī, tā ka lemiet paši.
 
 
Garastāvoklis:: Meh
 
 
23 Februāris 2018 @ 23:32
 
Somewhere (2010) revisited
Tags:
 
 
22 Februāris 2018 @ 09:00
 
Smieklīgākā spoguļneironu izpausme - kāds uzraksta tekstu ar gramatisku kļūdu, un cits ielaiž kļūdu, uz to aizrādot.
 
 
21 Februāris 2018 @ 13:30
Kultūras vērotāja piezīmes.  
Par kultūru 1925. gadā:

 
 
21 Februāris 2018 @ 10:55
Korupcijas skandālu vērotāja piezīmes.  
Korupcijas skandāli augstākajos varas ešelonos drausmīgi grauj valsts tēlu, ir bezkompromisa cīņa pret valsts neatkarību un viens no hibrīdkara paveidiem, ar ko naidīgās lielvaras cenšas pārņemt varu reģionā, skaidra lieta - http://www.delfi.lv/news/arzemes/izraelas-policija-iesaka-izvirzit-netanjahu-apsudzibas-korupcija.d?id=49742747
 
 
20 Februāris 2018 @ 20:37
Ideoloģijas vērotāja piezīmes.  
Turpmāk ņemiet vērā, ka vēršanās pret Rimšēviču ir vēršanās pret Latvijas valsti. Būtu jaukāk, protams, ja tiktu publicēts pilns to personu saraksts, vēršanās pret kuriem ir vēršanās pret Latvijas valsti, lai neviļus nesanāk, nosaucot kādu par muļķi, kļūt pretvalstiskam, taču jāsāk ar mazumiņu, pareizi ir.
 
 
20 Februāris 2018 @ 16:01
 
Īsā versija par skandālu - patiesais mērķis varētu būt arī KNAB un VP vadība, un arī Iekšlietu ministrs. Kopumā nav saskatāmi uzvarētāji - ēna vai nu kritīs uz Latvijas finanšu kontroles sistēmu, vai iekšlietām, ja viss izrādīsies safabricēts, un KNAB/VP būs uzķēries uz viltotām liecībām. Pārsteidzoši, kā visi (!) koalīcijas pārstāvji dzied vienu dziesmu, ka Rimševics ir jāatstādina, it kā viņš jau būtu notiesāts. Bet daži, par kuriem reāli tiek vests kriminālprocess, aizvien ir ļoti publiskā amatā. Mazākais iespējamais nodarītais ļaunums Latvijas reputācijai būtu, ja tad, kad skaidrība radīsies (cerams, ka drīz), falsifikācijā atkal vainīga izrādīsies Krievija, un šis būtu bijusi vien kārtējā hibrīdkara epizode.
 
 
19 Februāris 2018 @ 23:53
Condition et Physik  
"Neslikts veids, kā pavadīt agrīnās vecumdienas", skaļi nodomāju, skatoties uz pazīstamajiem pastīvajiem stāviem pie aiz spoguļsienām aizslēptiem sintezatoriem .. )
 
 
Mūzika: music
 
 
19 Februāris 2018 @ 20:49
 
ielbritānija
 
 
19 Februāris 2018 @ 15:58
Banku lietu vērotāja piezīmes.  
Arī tieku vilkts kaut kādos viņu tīklos:

UBA bankas direktors ir mūsu DHL birojā, un deponējat savu bankas
karti, un direktors pateiks mums, ka mēs piegādāsim karti jums. Mēs
lūdzām bankas vadītājam to, kas atrodas jūsu kartes iekšienē, un viņš
teica, ka izmantojat šo karti, lai izņemtu savu fondu jebkurā bankas
valstī. Mēs nevaram piegādāt karti jums, izmantojot e-pasta adresi,
tāpēc mums ir nepieciešama visa jūsu informācija, kad mēs varam
piegādāt karti jums.
 
 
19 Februāris 2018 @ 14:01
 
Pie nedēļas nogales, kā jau nojautāt, tika apmeklēta varoņpilsēta Bratislava. Reportēju, ka kopš iepriekšējās reizes tur nekas nav mainījies, viss joprojām ir mazs un apšņurcis, ielas tukšas un neinteresantas, viss kārtībā. Paviršs lasītājs noteikti uzskatītu, ka šī ir antireklāma, bet tas būtu tik nepareizi, ak vai, cik nepareizi. Varoņpilsētā Bratislavā joprojām ir episki līksmi, jo var jau skatīties uz apkārt valdošo pelēcību un nekādību, un saskumt. Bet var pieiet visam ar vajadzīgo jautrības devu, pievērst uzmanību detaļām, un tā arī nesaprast, vai viņi tur pilnīgi vispār visi narkomāni, vai gluži vienkārši domājuši šo pilsētu ironiski, jo nopietni uztvert taču to visu nav iespējams. Tie, kas feispukā draugos, tiem jau saspamota visāda šizma.

Un var apmeklēt neticami ahujenno picēriju, par kuru nav skaidrs, kā kādam slovākam vispār ir izdevies kaut ko izdarīt pareizi un vēl labāk par pareizi. Un vakaros malkot spirdzinošos dzērienus Da Vinči barčikā, kuram omulības koeficients tuvojas desmit zvaigznēm no desmit, neaizmirstiet tur salauzt lampu, mēģinot to saremontēt, un apgāzt plāksnīti ar tējas reklāmu. Obligāti aizejiet līdz pilij, jo ja jums šķiet, ka jūs kādreiz esat piedzīvojuši īstu vilšanos, jūs nekavējoties sapratīsiet, ka nē, ka īsta vilšanās izskatās daudz episkāk.

Atkārtošos, bet – brauciet uz Bratislavu, biedri!, dariet to labā sabiedrībā, gatavojieties omulīgi uzņemt gardus alus, gatavojieties potenciāliem iekšējo orgānu plīsumiem no smiešanās, es joprojām nespēju noticēt, ka tas viss ir īsts. Ļoti izdevies vīkends. Ļoti.
 
 
Garastāvoklis:: Pirmdiena šī vārda sliktā nozīmē
Mūzika: BirdPen / Airspace
 
 
17 Februāris 2018 @ 17:25
 
(ar nopūtu) kā man pietrūka omulīgi piepīpētu barčiku, ja jūs zinātu. Es te vēl kādreiz atbraukšu. Kaut kad, kad te ārā, pārmaiņas pēc, nebūs mīnus simts.
 
 
Garastāvoklis:: Bratislava
 
 
17 Februāris 2018 @ 17:47
Technoloģiju vērotāja piezīmes.  
Labi, ka uzzināju par joda režģi.
 
 
17 Februāris 2018 @ 16:34
 
Es: Ē, bankomāt, iedod 50 eiro, m?
Bankomāts: Ok.
Bankomāts: Ā, nē, sorz, nevaru, man 50 eiro banknotes beidzās, varu 20 un 10.
Es: ...
Es: ...
Es: ...
Es: O_O
 
 
Garastāvoklis:: Iekšējā asiņošana no smiešanās
 
 
17 Februāris 2018 @ 13:53
 
- Skatījos raidījumu par čuvaku, kurš taisīja ēst ar viesnīcā atrodamiem priekšmetiem. Man liekas, viņš ar gludekli pankūkas cepa.
- Paga, a kur viņš viesnīcā miltus atrada?
- Nu nē, miltus veikalā!
- Bet veikalā tad jau var arī pankūkinātoru nopirkt.
- Tiešām? Tu tikko teici vārdu 'pankūkinātors'?
- Jā! Iespējams, viens no pirmajiem cilvēces vēsturē!
 
 
Garastāvoklis:: Ok
 
 
17 Februāris 2018 @ 00:46
 
The Infiltrator (2016)
Tags:
 
 
16 Februāris 2018 @ 20:12
 
Ja man būtu jānosauc latviešu grupa, kura man sāk patikt arvien vairāk, droši vien teiktu, ka tie ir Instrumenti. Man jau patika tie divi iepriekšējie singlu video, bet nu trešais singls vienkārši, nu tur ir viss, ko varu prasīt no stilīgas popmūzikas. Šī dziesma varētu būt par kādu dāmu, kura atteicās pārcelties uz laukiem, izšķīrās un turpināja strādāt par augsta ranga reklāmisti.  Hes un es.
 
 
16 Februāris 2018 @ 16:47
 
(vilcienā)

- Au!
- Kas ir, aligators iekoda?
- (pēc nelielas smieklu lēkmes) Where did that come from?
- Nu... Es kaut kā runāju vārdus, un tā sanāca.
- Nospiedi A un izvēlējies pirmo vārdu, ko piedāvāja?
- Nu kaut kā tā. Bet vispār ko tu ņemies, varēji vienkārši atbildēt "nē", nevis drāmu taisīt!

---

Vilcienam tomēr ir virkne priekšrocību pār autobusu. Re, melomāns var mierīgi izvilkt savu plašu atskaņotāju, uzlikt vinilu, klausīties savu pink floyd. Pamēģiniet autobusā šito!

---

O, kādam ienācis prātā Višegrad par Višegr. saīsināt, konkrēta uzvara. Slīdošā tekstā uz ekrāna, pie tam.
 
 
16 Februāris 2018 @ 11:40
 
Ja dzīve iet uz augšu, tad jāpārliecinās, vai neesmu nonācis virpuļviesuļa acī
 
 
16 Februāris 2018 @ 09:06
 
Cilvēka dzīves virsuzdevums varētu būt pārvarēt bailes jebkad tik iesūktam melnajā caurumā.