21 Maijs 2018 @ 12:33
Soctīklu sabiedrības vērotāja piezīmes.  
Kaut kur pa ausu galam pieredzēju acīmredzamo tēzi, ka mūsdienu soctīklu sabiedrībā ir ļoti mainījusies vārdkopas "sociāli nozīmīgs notikums" jēga, ja agrāk tas bija kaut kāds karš, vērienīga katastrofa, ķeizara dzimšanas diena, dziesmusvētki vai kas tamlīdzīgs, tad tagad par pilnīgi pielīdzināmu vai pat nozīmīgāku var kļūt pat galīgākais sīkums atsevišķa indivīda vai skaita ziņā nelielas grupas dzīvē, ja vien šis sīkums kādu iemeslu dēļ iepatīkas vai gluži otrādi plašākai auditorijai. Tiešām, nav jātaisa aptauja, lai uzzinātu, kas tad ir "sociāli nozīmīgāks notikums" latviski saprotošajai auditorijai - stāsts par to, ka pirms neilga laika esot novēroti gravitācijas viļņi vai stāsts par "huļi bļoda netīra".

Interesanti, ka šī pilnīgi attaisnojamā nespēja nošķirt nosacīti būtisko no pilnīgi noteikti mazsvarīgā rezultējas šķietami dīvainos interneta krusta karos, kuros tiek ieguldīts daudz laika un enerģijas. Viena no man mīlākajām cīņām ir nesaudzīgā plakanās zemes teorijas piekritēju apkarošana. Ja ne katru dienu, tad katru otro jau nu noteikti redzu kādu iznīcinošu dzēlību, sarkastisku joku par šo tēmu vai tik neapgāžamu pierādījumu zemeslodes apaļumam, ka prasās pārskatīt savu viedokli par jebko, kas pirmajā acu uzmetienā šķiet plakans. Un kas tik šādi netiek apkarots. Fobijas un tradīcijas, patriotisma trūkums un rudzīšu pārpilnība, nabadzība garā un treknums miesā, tiešām ir, kur izvērsties un kam savās taisnīgajās dusmās pieslieties. Un tas ir ļoti labi, ka tā, ka cīņas no ielām uz internetiem pārceļas, jau sen klasiskos pārdesmit cilvēku protestus pie Saeimas vai visa veida fanu gājienus/braucienus tikpat labi var fotošopā organizēt, no tā gan pasākumi jaudā iegūs, gan satiksmes organizācija necietīs, gan pašu veselība saglabāsies, ja ārā auksts vai policistiem ienācis prātā atkal kādam aci izšaut.
 
 
21 Maijs 2018 @ 12:24
 
Tas noteikti ir indi-fiduāli, bet riņķveida pārslēgšanās starp vairākiem darbiem ir vienīgais, kas mani var pacelt flow režīmā.
 
 
21 Maijs 2018 @ 11:42
 
Beidzot biju uz Nameja gredzenu. Skuteļa versija ir labāka un, ļoti iespējams, vēsturiski precīzāka ;)
Tags: ,
 
 
20 Maijs 2018 @ 15:08
 
Starptautiskās cibas ballītes – tas protams ir jautri un līksmi, bet pamazām aizvien atklātāk izzīmējas kāda problēma.

Nelaime tāda, ka ballītēs iesaistītajām personām nepiedodami ļoti sakrīt gaume ne tikai uz spirdzinošajiem dzērieniem un mūziciņu, bet arī uz sievietēm. Saprotiet, nu, es te viss tāds ar prieku gaidu vakarus, kad varēs satikt flirtīgo zaju, piemēram, kura allaž arī flirtē ar pilnu jaudu un atdevi, bet tad pilsētā ierodas Kx, un, ko domājiet, tagad flirtīgā zaja ar tādu pašu jaudu un atdevi flirtē ar Kx, atliek ieplestām acīm skatīties, plātīt rokas, nē nu pagaidām jau tas viss tāds hihi-haha, bet vispār tak velk uz an accident waiting to happen!

Pat nezinu, kā šitajā jautājumā kaut kādu potenciālu kārtībiņu ieviest, bet nupat jau prasās.
 
 
Garastāvoklis:: OK
Mūzika: Radiohead / Staircase
 
 
19 Maijs 2018 @ 19:41
 
Love is love in the shape things take
Love is love in womb of wombs
Love is love at the highest height ... tālāk ... )
Tags:
 
 
Mūzika: Tortoise & Bonnie 'Prince' Billy
 
 
19 Maijs 2018 @ 18:50
 
Tas īsais brīdis gadā, kad jāuzliek "Little Fluffy Clouds" un viss iekšiņā un āriņā saliekas pareizi, kā nākas.
Tags:
 
 
Mūzika: Orb
 
 
19 Maijs 2018 @ 11:01
Dienu vērotāja piezīmes.  
Vienkārši skaista diena. Jau četras stundas priecājos.
 
 
18 Maijs 2018 @ 15:29
 
Minētā serčika sakarā, starp citu, panesās doma par to, ka strādāt par konktraktkilleri varbūt nav nemaz tik slikta karjeras izvēle. Nē nu kā, sākotnējais prieks un viss šitas "apvienot hobiju ar darbu", protams, ātri vien pāries, entuziasms noplaks, kaut kādā brīdī viss, kā jau jebkurš darbs, kļūs vienkārši par nepatīkamu pienākumu. Bet ir milzu priekšrocība – atkrīt visa šitā ņetmne ar to, ka tu it kā izdarīji savu darāmo, bet pasūtītājs viebj degunu un saka, ka īsti nepatīk, pamēģinām tagad šito savādāk, tur gaišāk un logo lielāku. Tu esi pilnīgi brīvs un nesaistīts slepkavošanas metodēs, vieta neierobežotai pašizpausmei un radošumam, nu un nav obligāti jābūt darbā astoņos no rīta, tas arī svarīgi. Ir uz ko tiekties!
 
 
Garastāvoklis:: OK
Mūzika: Live / Good Pain
 
 
18 Maijs 2018 @ 13:13
 
Valsts izņēmumu dienests
 
 
18 Maijs 2018 @ 09:03
Vecuma vērotāja piezīmes.  
Interesanti tomēr vērot novecošanas procesu. Pirmkārt, kad apgūstu ko jaunu, vienkārši nepielec. Pielec jau, bet stipri lēnāk un jāiegulda daudz vairāk pūļu un laika. Tiesa, atlec daudz ātrāk, nekā iepriekš, ja ko jaunu esmu iemācījies pirms nedēļas, tad nav nekādas garantijas, ka ko no tā atcerēšos šobrīd. Arī viss mazsvarīgākais, ko esmu iemācījies iepriekš, pamazām atbirst un mazsvarīgs ir pilnīgi viss, izņemot cieši fizioloģiskas vajadzības. Fiziski organismu arī grūti savaldīt, ja jāapgūst kāda jauna kustība, tad gadās, ka it kā ar saprātu pat saprotu, kas būtu jādara, bet organisms vienkārši neklausa, neļaujas pārlikties uz jaunām sliedēm, ja ir iespēja braukt pa vecajām. Tiesa, ir arī savas priekšrocības - ja rodas nepārvarama vēlme kādā situācijā asi reaģēt, tad tas asums ir tieši tik nosacīts, ka, kamēr atver muti vai atvāz pirkstus, smadzenēs jau uzspēj iezagties doma "kālab iespringt, ko ar to tieši panākšu?" Un prokrastinācija...ooooo....ja kādreiz biju meistars, tad tagad jau nu droši esmu starptautiskas kategorijas lielmeistars.
 
 
17 Maijs 2018 @ 19:50
 
Saeimas sēžu stenogrammas var lasīt kā lugas. Piemērs:

"ja pat Eiropas Savienības Komisijas prezidents koķetē ar šīm idejām, tad mūsu pienākums jaunajās Eiropas Savienības valstīs ir neaizmirst upurus un atgādināt, kādu postu un nelaimi komunisma idejas ir nesušas Eiropas tautām.

Aicinu atbalstīt.

Paldies.Sēdes vadītājs. Paldies.

“Pret” neviens nav pieteicies, bet no zāles bija dzirdami vairāki izsaucieni ... tālāk ... )
 
 
17 Maijs 2018 @ 18:50
 
Bija piekāpis tas zem notekgrāvja dziļuma inteliģences nomaskējies mačo
 
 
Mūzika: Tove Lo - Habits (Stay High) - Hippie Sabotage Remix
 
 
17 Maijs 2018 @ 16:05
 
Money for nothing – check, tagad interesē, kur ir chicks for free.
 
 
Garastāvoklis:: Mkey
Mūzika: Nick Cave & The Bad Seeds / Finishing Jubilee Street
 
 
17 Maijs 2018 @ 14:30
 
Jau labu laiku gribējās te kaut ko par serčikiem ierakstīt, bet Money Heist jau jūs visi noskatījāties, Happy!, cerams, arī, nu un vēl man sen gribējās šito pateikt – es zinu, ka tur viss jau sen ir nokavēts, bet es būtu gatavs apprecēt jz [info]mufs par ieteikumu skatīties serčiku par Dirku Džentliju, jo tā ir episkākā šiza, kādu es savā mūžā vispār esmu skatījis, orgkomiteja sūta visu iespējamo veidu pateicības par.

Anyway, es par ko. Lūk, ja arī tev, lietotāj, mīļākais tēls iekš Dirka Džentlija serčika bija Bart – tev visticamāk patiks Killing Eve, kurš nevar lielīties ar milzu budžetu, specefektiem, mega sarežģītu stāstu vai jebko, ko mēs nupat jau sagaidām no mūsdienu serčikiem, bet kam uz šo brīdi pieejamās epizodes aizgāja vienā naktī un atstāja mani plati un apmierināti smaidot, nepieciešamā cinisma un melnuma deva tiek piegādāta intravenozi, autoriem acīmredzami nav pilnīgi nekā svēta, ļoti, ļoti laba skatāmviela, esmu ārkārtīgi apmierināts.

Userpic related.
 
 
Garastāvoklis:: Baneru zaja pazudusi
Mūzika: Nick Cave / There She Goes My Beautyful World
 
 
16 Maijs 2018 @ 23:18
 
Šodien sūtīju faksu uz Turciju. Pēc tam piezvanīju un teicu, lai pārbauda, vai fakss ir saņemts. Saņēmējs nebija uz vietas. Vēlāk epastā saņēmu apstiprinājumu, ka, jā, fakss ir saņemts, un hakeri to nav pārtvēruši. Kā jums ar faksiem? Bieži sanāk sūtīt?
 
 
16 Maijs 2018 @ 22:58
 
"Vienmēr klusi, klusi negaiss savu dziesmu dzied"
 
 
16 Maijs 2018 @ 22:52
 
Nervous Condition ir viena no tām grupām, kura patīk Nikam Keivam.
 
 
16 Maijs 2018 @ 15:02
 
Nu vot, nu viss tagad. Mana visu laiku mīļākā bāra zaja ir atradusi kā dīlot ar situāciju, ka viņai riebjas pilnīgi visi pasaules cilvēki (izņemot, nez kāpēc, mani, nu un Kx, kad jau šamā te parādās), un grasās vienkārši tā ņemt un iet projām no darba. Un braukt projām no Prāgām uz savu Morāviju. Nē, es saprotu, es arī negribētu šito elles darbu ikdienā darīt, atbalstu šos centienus, bet... Bet man-ta kā tālāk dzīvot? Par to kāds padomāja? Nē, visi domā tikai par sevi! Eh, nu.

*noskumst*
 
 
Garastāvoklis:: Pastiprināti negribas strādāt
Mūzika: Camille O'Sullivan / Is that all there is?
 
 
15 Maijs 2018 @ 21:51
 
Iesaku noklausīties jauno pagrieziena punktu disko mūzikā - Milk Disco.  Grūvīgs bass, noizīga giča, minimāli ambients sinča un elektriskās bungas.
 
 
15 Maijs 2018 @ 17:37
Prom, pie dabas krūts!  
Nogūlos pasauļoties. Guļot uz vēdera, drīz palika stīva spranda. Iekoda pirmā skudra. Uz muguras pagriežoties, lasīšanai pret sauli komfortam pietrūka kontrasta. Elkonī un citur koda zāles stiebri. Acs kaktiņā ielipa sīka mušiņa, vai kaut kas tamlīdzīgs. Aizklājis seju ar Ilmāra CD mūzikas apskata sleju, gandrīz iesnaudos, bet pamodināja tālrunis. Mežonīgi locīdamās, otrā rokā iekoda cita skudra, bet varbūt tā pati. Pieklājīgi aiztraucu ar knipi. Atbilstoši prognozei sāka līt.