04 Decembris 2021 @ 21:23
elektroniskais transleiteris  
'ļoti plaša salduma vieta visā telpā un neatkarīgi no stāvokļa'
 
 
03 Decembris 2021 @ 16:51
 
Kāda saistība ierakstu studijai Tornis ir ar Mariju Magdalēnu?
 
 
03 Decembris 2021 @ 13:07
 
Starpi citu, novembra sākumā vieglā formā pārslimoju C19. Labi, ka biju vakcinējies. Ņemot vērā, ka strādāju attalināti un ar cilvēkiem  šājā laikā netikos, vienīgā inficēšānāš vieta varēja būt veikals. Šājā ziņā gribu visus aicināt būt mierīgiem un turpināt vakcinēties. 
 
 
03 Decembris 2021 @ 00:34
 
Apsēdos pievakarē darbnīcā pie galda, noliku galvu uz jakas un tā arī sēžot aizmigu. Stundu vēlāk, kad pamodos, likās, ka pagājušas dažas sekundes.
 
 
02 Decembris 2021 @ 11:25
 
PMLP: 'Lai saprast problēmas būtību, vispirms ir jāidentificē persona.'
 
 
28 Novembris 2021 @ 08:24
Tehnoverdzība  
Lai arī šobrīd Stokholmā ir sauss un nav sniega, vairums brauc ar netīriem auto. Kad iebraucu Circle K automātiskajā nomazgāt savējo, saparatu, ka daudzi pēc nodokļu nomaksas varbūt nemaz nevar regulāru auto mazgāšanu atļauties, jo tāpat kā diennakts autostāvieta tā izmaksā ap 30EUR.
Interesanti, ka pat pie šādām cenām Stokholmas centra autostāvvietas ir pilnas, jo tāpat kā Rīgā pašvaldība nav uzskatījusi par nepieciešamu tādas izbūvēt papildus.
Iepriekšējā vakarā iespēju atstāt auto stāvvietā atradu patiltē, kurā var iebraukt tikai no tuneļa. Attapos nonācis betona džungļos zem n-tajiem viaduktiem. Mēģināju rast izeju pa vertikāli, pieveicot metāla trepes. Bet katrreiz galā sagaidīja aizslēgtas durvis. Ar koferi vienā un tīru kreklu uz pakaramā otrā rokā cauri nomācošiem betona labirintiem izgāju garu līkumu, tiesa, daudz īsāku nekā piedāvāja Google Maps līdz atkal ieraudzīju cilvēkus un krāsaini izgaismotas ielas. Savukārt šorīt no vakar veiksmīgi ieņemtas centra autostāvvietas nevarēju izbraukt, jo vēl nebija seši no rīta. Par to, ka ir šāda kārtība, uzzināju no zvanu centra operatores. Paspēju laikā, bet 'ieslodzīts stāvvietā' sajūta bija nepatīkama.
 
 
27 Novembris 2021 @ 10:29
 
Vasabi ēdot degunā nonāk dabiski un vienmēr, un ar asarām acīs kattreiz iedomājos, ka tas varētu iespējami noderēt profilaksei pret zināmo vīrusu. Pētnieki, pie darba!
 
 
25 Novembris 2021 @ 22:45
 
Ar psihopātiem labāk nesadarboties, nosprieda paranoiķis.
 
 
25 Novembris 2021 @ 14:23
 
Avril Lavigne nesen parakstījusi record dīlu ar Travis Barker (otrais labākais pasaules bundzinieks) un ļoti labu singlu izlaidusi.  Tas tikai nozīmē to, ka pop roks atgriežās meinstrīmā un nākošgad lielas lietas notiks. Gaidu albumu. 
 
 
25 Novembris 2021 @ 10:54
 
Ingus Baušķenieks smejas pēdējais.
 
 
23 Novembris 2021 @ 22:35
dienas citāts  
'Faktori, kas nodrošina reitterapijas labvēlīgo ietekmi ir zirga ritmiskās un trīsdimensiju kustības, zirga ķermeņa siltums, terapeita, palīgu un pacienta sadarbība, kā arī ārstniecībai neierastā terapijas norises vieta.'