sviesta cibas neoficiālais viedoklis ([info]scibologs) wrote 5. Decembris 2006, 11:35
ar cibu pa dzīvi
10 jautājumi un atbildes

[info]scibologs


Tev taču ir cita SC identitāte? Neticās, ka var noturēties, vērojot no malas un aktīvi neiesaistoties.

Ir. Vairākas. Vērošana, neiesaistoties, sākās tieši tad, kad izveidojās manas citas identitātes.

Ar cik vēl identitātēm, izņemot šo, tu esi sastopams Cibā?

Tieši cibā- četras. Divas raksta un komentē. Viena tikai komentē. Viena tikai raksta. Bet ir jau arī identitātes ārpus cibas ;)

Kā Tev klājas?

Dažādi, tomēr būtu grēks žēloties (lai gan kā kārtīgs latvietis nespēju palaist garām iespēju pažēloties, vai vismaz radīt iespaidu, ka man ir, ar ko pažēloties). Jeb šis bija jautājums- sveiciens- un kā Tev pašai? ;)

Ja Tev dienā būtu 23 stundas - kuru stundu savas dzīves Tu atmestu...

Jebkuru no 9:30-12:00 un 13:00-15:00

No klukuča par cibologu->šī transformācija - kā, kad, kapēc?

Īsumā- klukuča unikālo nikneimu bija sākuši izmantot visādi idioti un piderasi dažādos interneta forumos (slabo izdomāt pašam jēdzīgu vārdu?). Punkts uz i bija tad, kad google uzrādīja, ka savs klukucis uzradies arī kautkādā Latvijas geju portālā. Tad nomainīju vārdu uz cibologs. Pēc tam migrēju uz scibologs, pa ceļam nozapojot visus 100+, kuri bija piefrendojuši klukuci- lai redzētu, cik daudziem patiešām interesē tas, ko rakstu, jo atrašanās frendu sarakstos par veciem nopelniem ir viens no dīvainākajiem cibisko attiecību fenomeniem.

Kaadu tu paredzi Sviesta Cibas naakotni?

Ciba ir nostabilizējusies formāta ziņā un kā tāda var eksistēt vēl 3-5 gadus- jaunpienācēju skaits un atmirušo skaits nekādas būtiskas izmaiņas neradīs. Kaut kas varētu mainīties, ja mainītos trendseteri- piemēram, izdzēstos esošie komunikāciju centri (cibiņi, kas ap sevi pulcē ievērojamu skaitu citu cibiņu) vai ieviestos pārītis spilgtu neanonīmu rakstītāju, kas varētu izmainīt rakstīšanas "modi" un , iespējams, piesaistītu jaunas asinis. Lai gan personiski es par to ļoti šaubos, jo ciba ir ļoti sociāls medijs, kurā tusiņš starp frendiem un sarunas komentāros dominē pār individuālajiem ierakstiem, tāpēc man liekas, ka ciba var kļūt tikai mazāk interesanta. Cibas rakstītāji tvaiku un libido parasti nolaiž komentāros un tādēļ spēcīgie rakstītāji, kuriem nav problēmu parakstīt apakšā savu vārdu, savus spēcīgākos ierakstus aizvien biežāk publicēs savos "īstajos" blogos, cibas identitāti lietojot virtuves sarunām, piesedzoties ar iluzoro pseidoanonimitāti. Jāsaprot, ka nākamajos gados pat mūsu mazajā Latvijā mediji spēcīgos rakstītājus un viedokļu paudējus medīs un mēģinās pabāzt zem savu izdevumu cepurītēm- tas jau notiek ar Dienu, skat, LETA jau ir gatava tērēties pirmajam Latvijas apmaksātajam blogerim (Kažem, ja kāds vēl to nezin). Tā kā ciba labākajā gadījumā paliks daudzmaz sakarīgu cilvēku virtuves sarunu medijs, sliktākajā- pokemonu tusiņš.

Ko darīsi, kad Ciba izzudīs?

Ir taču livejournal kurā apmierināt savas sociālās vajadzības un wordpress vai blogger, kurā apmierināt savas ambīcijas.

3 lietas, kuras Tu gribētu uzzināt par katru cibiņu?

Kurā mirklī cibiņš ir nožēlojis savu rakstīšanu cibā.
Cik cilvēku cibiņš ir ievilcis cibā.
Kuru no saviem dzīvē nesatiktajiem frendiem cibiņš uzskata par savu labāko draugu


Uzskaiti lūdzu visus klab.lv un journal.bad.lv kontus, kuriem Tev ir vai kādreiz ir bijusi pieeja

Papist nepaprasīsi?

Kuru cibiņu vajadzētu intervēt nākamo?

[info]dienasgramata, ja butu iespējams kaut kā piespiest vai nomotivēt viņu atbildēt patiesi
 
( Read comments )
Post a comment in response:
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.