sviesta cibas neoficiālais viedoklis ([info]scibologs) wrote 24. Novembris 2006, 08:51
ar cibu pa dzīvi
10 jautājumi un atbildes

[info]mazheks


1. Kāpēc Tu raksti cibā? Darīt nav ko?

Gāžu laukā žulti un gudri diršu par nebūtisko, izvelkot ikdienas notikumus caur savu prizmu. Dažreiz arī vienkārši gribu padalīties ar kut kur sasēņoto sviestu/interesantām lietām un dzirdēt cilvēku viedokļus par to. Plus vēl man ir daži draugi tālajās zemēs, kā arī māsa, kuri uzzina par to kā man iet no cibas. Nemaz nevajag niekoties ar @ rakstīšanu vai msn.

2. Kā radies Tavs jūzerneims?

Jūzerneims ir tāds pats kā mani dzīvē draugi sauc. Dēļ vienas slimas franču filmas transformējot vārdu Le Magic uz mažeks - toreiz pacentās LNT tulkotājs un tā arī iztulkoja. Aber draugi arī tā iesauca, jo es tikpat psihi uzvedos, kad uznāk luste. Kaut gan es mierīgāks esmu palicis pa viisem šiem gadiem

3. Tu cibā esi jau vairāk kā 3 ar pusi gadus. Kas šajā laikā mainījies Tavā cibā un Sviesta Cibā kopumā?

Cilvēki nāk, cilvēki iet, bet ir tādi kas paliek. Ir jauni atradumi, ir tīrradņi, ir vienkārši idioti, kurus lasu joka pēc un tīksminos par viņu stulbuma pakāpi. Ja pārlasa visu to shitu, ko esmu rakstījis agrāk, tad pašam nedaudz kauns sametās – valodiņa tiek kopta un visi nesmukie vārdi līdz dimantiņiem pieslīpēti (nu, tas par mani runājot). Aber kopumā viss kustas uz priekšu – lielākie cibas sviesta nesēji jau neiznīkst, tie tikai nedaudz mainās un pieņem jaunus tēlus – tāpat kā jetijs uz ziemassvētkiem apģērbj salaveča tērpu un dodas pie ģimenēm - ar maziem bērniem pamieloties

4. Tavuprāt, jēdzīgākā cibas komūna?

Nu to gan es nezinu un nevarēšu tā viennozīmīgi pateikt. Lielos vilcienos laikam jau [info]smuki, jo joprojām turās un neiznīkst. Visiem jau ciči un vāverītes patīk – arī paši meituki liek un nesmādē. Žēl, vienīgais, ka daudzas daudzsološas komūnas it kā padzīvo nedaudz, cilvēkiem aptrūkstas iedvesmas un viss nomirst. Joprojām sēroju pēc [info]martini_people un [info]nesmuki.

5. Kā Tu raksturo cilvēkus, kas atrodas Tavā frendlistē? Pēc kādiem kritērijiem Tu izvēlies frendus?

Parasti pēc tā kā raksta. Ir bijuši gadījumi, ka piefrendoju kaut kāda spontāna raksta dēļ, aber pēc tam lasot turpmāko, izrādās, ka tur nekā nav apakšā un tas vienīgais raksts, kas piesaistīja manu uzmanību tur ir bijis tāpēc, ka redz puika pirmo reizi pasautējis burkānu aizliegtajā aliņā – tagad rīko dzīres un alkohola delīrijā uzšņāpis mega poustu par dzīves jēgu no anālseksa verdzeņu skatpunkta. (Ceru, ka piemērs izdevās)

6. Ar ko vidusmēra cibiņš atšķiras no vidusmēra Delfu komentētāja?

Khmm, nu redzi, Delfos pārsvarā cilvēkiem ņehuj darīt darbā. Tad vot apsēžas valsts iestādes meituks tā pa gadiem 30-35, kas normālu beku nav ostījis jau pusgadu un tad sākās verbālā diareja ar uzsvaru, ka es redz viena tāda inteliģenta, aber jūs visi ziniet kas esiet…. – VTO karoče. Cibā ir savādāk, te viss ir personiskāk u nes zinu jau kurš ko rakstīs, ko no kura var sagaidīt utt. Tu pats savu virtuālo dārziņu kopj, nevis plēsies ar kaut kādiem bezdzimuma radījumiem dēļ kaut kādas ziņas, ko pats neesi sarakstījis un kas skar tikai Kārli Seržantu.

7. Tavuprāt, pieci visu laiku debīlākie cibas tēli?

Ai, nu neiešu es te tagad gāzt laukā visu netīro veļu. Nav man tādu, kas man riebtos un ja arī kāds tāds ir, es to nelasu :) varu, vienīgais, pateikt, ka man dažreiz piebesī vienveidība vai arī kaut kāda naida paušana pret kaut ko/kādu, ja tas tiek pasniegts truli un nav smuki iepakots. Apskatires, piemēram, kā [info]racoončegs izsakās – ja es būtu dibenzellis, tad nemaz neaizvainotos, bet gan piefrendotu šamo :)

8. Un vismazāk debīlie?

Hehē, noraksturo man cilvēku, kas ir mazāk debīls? Nu labi - redzi, kaut kādai konkrētai grupai ir autoritātes, ir vienkārši gudri cibiņi, ir tādi, kas visiem acīs met savu pseidointelektuālo būtību un filozfiskām apcerēm, bet būtībā par to pašu Kanti uzzināja noslaukot pakaļu ar Rīgas Laika numuru. Personīgi man patīk tas pats trakais zēns un mans komrads [info]racoončegs – i palasīt prieks, i mute smaida. Vēl patīk palasīt tās pašas [info]up pieeju dzīvei – nav mainījusies kopš veciem laikiem, kas priecē. Stingri tādi viņai teksti iraid. Vispār lielāka daļa no tiem, kas ir manā cibā ir ļoti ok (pietiek izcelt dažu indivīdus)

9. Tavs novēlējums jaunajiem cibiņiem?

Neieslīgt rutīna un nedokumentēt katru dienu to cik labi paēdās, pakakājās, mani vecāki nemīl, šodien atkal mīl, visi ir pidori, es griežu WwEEEeEeNnaZzZZ utt. Protams, daļu tā visa vajag, bet nu on daily basis it’s pure crap. Vēl ir svarīgi saprast naher tu to visu dari, jo rakstīt rakstīšanas pēc ir viena tizla nodarbe. Ir bijis man laiku pa laikam, kad sēžu un mēģinu uzskricelēt tikai tāpēc, ka a ļa vajag. Skuju – izlasu savu palagu un nospiežu podziņas Ctrl+A un delete. Ja mūza dzīvojas kur citur, tad nav ko kaku no sevis spiest laukā. Manuprāt ir tā, ka jānotiek kaut kādai mentālai klizmai un tad aidā zuzīt – пошло, покатило говно по трубам. Summējot to visu kopā, galvenais ir saņemties un tad gan jau pats viss no sevis radīsies

10. Kuru cibiņu vajadzētu intervēt nākamo?

Paņem priekšā [info]racoončegu, ja protams jamais tev dosiēs rokās
 
( Read comments )
Post a comment in response:
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.