sviesta cibas neoficiālais viedoklis ([info]scibologs) wrote 22. Novembris 2006, 11:02
ar cibu pa dzīvi
10 jautājumi un atbildes

[info]mako


Tieši uz Tavu cibu ir links no Sviesta Ciba pirmās lapas. Kā tas gadījās?

Tas drīzāk jāprasa [info]wattam. Laikam tad, kad Cibas pirmo lapu veidoja,neviens cits viņam neienāca prātā. Man tas, protams, glaimo.

Web lapa XXX failiem, vēsturei veltīta web lapa, vecās DOS spēles, ciba. Cik daudz laika Tev paņem šīs online aktivitātes? Un kā Tev pietiek laika citām lietām?

Vēl nav pieminētas dažas citas aktivitātes Tīkla... Ko lai saka - futbolu un hokeju es neskatos, cigaretes nesmēķēju, meitās neeju (kā ne kā precēts vīrs) - kaut kur tak jāliek nosacīti brīvais laiks. Neprasa jau tas lielas aktivitātes - pāris stundas tīrā laika nedēļā.. Esmu veca Latvijas Tīkla mēbele - reputācija kaut kā jāuztur. Un Tīkls ir mana sirdslieta. Starp citu, esmu pielicis roku arī tādiem projektiem, kā www.goldenretriever.lv, www.erces.lv, www.bildesdr.lv, www.nirejs.lv un vēl dažiem - bet tie vairs nav tikai hobijs, drīzāk tāda - piepelnīšanās.

Tu esi viens no ļoti nedaudzajiem, kas cibā neslēpj savu reālo vārdu un seju (taisnību sakot gandrīz nezinu nevienu citu, kas savu seju izmantotu kā jūzerpiku). Kāpēc?

Kāpēc ne? Nekaunos ne no savām domām, ne aktivitātēm. Un mani nenomoka pielūdzēju bari un telefonam neviens anonīmas SMS nesūta... Ja godīgi - pat negaidītus e-pastus (kā tavējais) saņemu dikti reti. Protams [info]mako ir drusku virtuāls tēls ar savu specifiku, bet cieši saudzis ar manu reālo seju.

Kā Tu raksturotu cilvēkus, kas atrodas tavā frendlistē? Pēc kādiem kritērijiem tu izvēlies frendus? Vai viņiem ir kaut kas kopīgs?

Divas savstarpēji pārklājošās grupas - cilvēki, ko man interesanti lasīt un cilvēki , kas ir mani paziņas. Piemēram, tu esi tikai pirmajā grupā (ja neesi kāda manis paziņas virtuālis), Buks, TRZ un vēl daži - abās. Tādi, kas ir tikai paziņas, un ko man nav interesanti lasīt - tādi ir dikti maz.

Tavuprāt, pieci visu laiku spilgtākie cibas tēli?

Un tagad apvainosies visi , ko nepieminēšu? Nu, lai būtu - [info]buks, [info]racoon,[info]shelly, [info]trz, un protams [info]scibologs :)

Tavuprāt, jēdzīgākā cibas komūna?

Hmm... Varbuut [info]smuki :)? Jo glīšas erotiskas bildes vienmēr ir jēdzīga lieta. Ja runājam par saturisko pusi - komūna [info]vesture, protams, bet tai vēl nav tik plašas auditorijas un galvenais - nav daudz postētāju.

Tu esi viens no "vecajiem", ar lietotāja numuru 150. Kā atšķiras ciba pirmajos gados un tagad?

Daļa toreiz aktīvi un labi rakstošie ir izčākstējuši - žēl par tiem. Toties radušies jauni... Vairāk lietotāju, bet mazāk tādu postu, pēc kuriem saki - Ohhh un meties komentēt.

Cik no saviem cibas frendiem Tu esi iepazinis dzīvajā? Vai un kā šī pazīšanās ir mainījusi Tavu attieksmi pret viņu tekstiem?

Daudzus no Cibiņiem pazinu , pirms viņi Cibā ienāca - kādi 35 no manas frendlistes tādi ir, daļa sāka ciboties no manas piespēles. Tad ap četrdesmit cilvēkiem sapazinos Cibas dēļ, tusos, kas pie manis reizēm notiek. No manas frendlistes 152 cilvēkiem tātad vairāk kā pusi nepazīstu personīgi. Tiesa, daļa no tiem ir virtuāļi... Bet vai iepazīšanās ir attieksmi mainījusi - nez... Varbūt ir dažs, kurš man stāv frendlistē ne interesantuma dēļ, bet parādijies tur pēc kāda tusa, kur iepazīts personīgi - bet tādu ir nomācošā mazākumā.

Kam jānotiek, lai Tu pārtrauktu ciboties?

Jāiznīkst Cibai? Bet man ir accounts arī LiveJournal, un tehniskās iespējas blogoties neatkarīgi. Nu, varbūt smags encefalīta gadījums, pēc kura palieku par dārzeni, varētu līdzēt...

Kuru cibiņu vajadzētu intervēt nākamo?

Ehmmm... Pamēģini [info]unpy :)
 
( Read comments )
Post a comment in response:
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.